Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son ler nerede oldu? Türkiye'de yaşanan !

Türkiye'de meydana gelen son lerin hepsi burada. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) ülkemizde yaşanan in tamamını takip ediyor ve verilerini tutuyor. Son depremler nerede oldu? Detaylar haberimizde...

Giriş Tarihi: 3.12.2015 16:10 Güncelleme Tarihi: 4.12.2015 17:58
Son depremler nerede oldu? Türkiye'de yaşanan son depremler!
Türkiye'de yaşanan son lerin hepsinin detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

4 Aralık 2015 tarihinde Bingöl'ün Kiğı ilçesinde, 17:37'de 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Türkiye'de son olarak Bingöl'ün Kığı ilçesinde, 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Tundeli Sarıyayla Köyü'nde 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde ise 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İşte detaylar!

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre saat 01.27'de merkez üssü Bingöl'in Kiğı İlçesi'nde 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 5 kilometre derinlikte meydana gelen ve AFAD'ın büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladığı deprem, Bingöl, Tunceli, Elazığ, Diyarbakır ile çevre ilçelerde de hissedildi. Depreme uykularında yakalanan vatandaşlardan bazıları sokaklara çıktı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden edinilen bilgilere göre dün saat 15.48'de ise merkez üssü Sarıyayla Köyü olan 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Depremin ardından artçı depremler de oldu.

Yine dün saat 17.52'de de merkezüssü Balıkesir'in Sındırgı İlçesi olan 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem dolayısıyla vatandaşlar panik yaşadı. Deprem 14 kilometre derinlikte meydana geldi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son depremler nerede oldu? Türkiye'de yaşanan son depremler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN