Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Türkiye genelinde sıcaklıklar mevsim normalleri civarında seyredecek.

Giriş Tarihi: 14.12.2015 15:31 Güncelleme Tarihi: 14.12.2015 15:37
5 günlük hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, Mardin, Şırnak, Samsun, Sinop çevreleri ile Kastamonu'nun kıyı ilçeleri yağmur, Hakkari çevreleri ve Van'ın güney ilçelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. İç ve doğu bölgelerde ise buzlanma ve don olayı bekleniyor.


5 GÜNLÜK HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!


Rüzg'r ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esecek.


BUZLANMA VE DON UYARISI


Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer kuvvetli buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalı.


SİS UYARISI


Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara'nın güney ve doğusu, İç Ege, İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda yer yer pus ve sis hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalı.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMUANKARA: Parçalı bulutlu. (8)

İSTANBUL: Parçalı bulutlu. (12)

İZMİR: Az bulutlu. (15)

ADANA: Az bulutlu. (19)

Antalya: Parçalı ve az bulutlu. (19)

SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra hafif yağmurlu. (13)

ERZURUM: Parçalı bulutlu. (-2)

DİYARBAKIR: Parçalı ve çok bulutlu. (11)


BÖLGELERDE HAVA DURUMUMARMARA: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte bölgenin güneydoğusunda hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

EGE: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AKDENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte Göller Yöresinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu, zamanla doğusu çok bulutlu, gece saatlerinden sonra Kastamonu'nun kıyı ilçeleri ile Sinop çevreleri hafif yağmurlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı yer yer çok bulutlu, gece saatlerinden sonra Samsun çevreleri hafif yağmurlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Bölgenin güneyi çok bulutlu, Şırnak çevreleri yağmurlu, Hakkari çevreleri ve Van'ın güney ilçeleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte kuzeydoğu kesimlerinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Bölgenin doğusu çok bulutlu, Mardin çevreleri yağmurlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 günlük hava durumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN