Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gerdeğe bile girmeden kaçtı, babalık davası açtı

Giriş Tarihi: 22.12.2015
Gerdeğe bile girmeden kaçtı, babalık davası açtı

Oktay Elkıran'ın 110 bin lira harcayıp evlendiği eşi, gerdek gecesi sevgilisine kaçtı. Başkasıyla evlenen kadın, 4 yıl sonra Elkıran'a babalık davası açtı

İsviçre'de yaşayan Oktay Elkıran (24), 4 yıl önce memleketi Kayseri'ye gelerek tavsiye üzerine tanıştığı 17 yaşındaki Şemsi D. ile evlendi. Düğün için 110 bin lira harcayan Elkıran, eşi karnının ağrıdığını söyleyince gerdeğe giremedi. İddiaya göre, genç kız, evliliğinin birinci günü de sevgilisiyle kaçtı. Boşanma davası açan Elkıran, eşinden 100 bin lira tazminat istedi. Şemsi D. de karşı dava açıp 500 lira nafaka ile 50 bin lira tazminat talep etti. Çiftin boşanmalarına 2 yıl sonra karar veren mahkeme, ağır kusurlu bulduğu Şemsi D.'nin tazminat ve nafaka talebini reddetti. Elkıran'ın tazminat talebinde ise genç kadının ekonomik durumunu gözönüne alarak 10 bin lira olarak kararlaştırdı.

'HERKESE İBRET OLSUN'
Elkıran, daha sonra başka biriyle evlenen eski eşi Şemsi D'nin kendisine babalık davası açtığını öğrenince ise şaşkına döndü. Gelen celpte babalık davası için mahkemeye çağırıldığını görünce sinirlenen Elkıran, "Halim herkese ibret olsun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gerdeğe bile girmeden kaçtı, babalık davası açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN