Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2 yaşındaki hastası Fatma Gül'e yardım eli

si , eşi Hatice Nur Okur ile birlikte 2 yaşındaki Fatma Gül Koç'un Sivaslı ilçesindeki evini ziyaret etti. Vali Ahmet Okur, hastası Fatma Gül Koç?un ailesinden sağlık durumundaki gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 24.12.2015 16:10
2 yaşındaki SMA hastası Fatma Gül'e yardım eli

, () rahatsızlığı bulunan, boynundan aşağısı tutmayan ve solunum cihazına bağlı olarak yaşamını sürdüren 2 yaşındaki Fatma Gül Koç'un ailesine destek vererek, çocuğun yaşamını rahatlatmak ve kolaylaştırmak için gerekenlerin yapılacağını söyledi.

Fatma Gül'ün ender rastlanan bir rahatsızlığa sahip olduğunu ifade eden Vali Okur, aileye destek olmak, moral vermek ve sıkıntılarını paylaşmak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Fatma Gül'ün ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini en iyi şekilde aldığını ve aile için kiralanan yeni evlerinde yaşam koşullarının daha da iyileştirildiğini ifade eden Vali Okur, "Minik kızımızın yaşamını mümkün olduğunca rahatlatmak için gereken her şeyi yapacağız. Ailenin ekonomik sıkıntılarına yönelik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığıyla sağlanan destek devam edecek" dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2 yaşındaki SMA hastası Fatma Gül'e yardım eli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN