Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Talih kuşunun Adana-Mersin seferi

Giriş Tarihi: 3.1.2016
Talih kuşunun Adana-Mersin seferi

Mersinli Milli Piyango bayisi Çetin Kaygusuz, yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye çıkan biletlerden birini kendisinin sattığını söyledi: Adana'dan 2 bin bilet aldım. Şanslı bilet de o serinin içindeydi

Mersin'de Milli Piyango bayiliği yapan Çetin Kaygusuz, 55 milyon TL'lik yılbaşı büyük ikramiyesinin isabet ettiği çeyrek biletlerden birinin kendilerinin sattığını öne sürerek, "Biletleri Adana'dan aldık. Belgeleri elimizde" dedi. Milli Piyango Yılbaşı Çekilişinde, 55 milyon TL'lik büyük ikramiye, '0556013' numaralı bilete isabet etti. Yapılan açıklamada, büyük ikramiye kazandıran biletlerin 3'ünün İstanbul'da, birinin ise Adana'da satıldığı belirtildi. Adana'daki biletin ise Mersin'de satıldığı öne sürüldü.

"MERSİN'DE SATTIK"
Kentte Milli Piyango bayiliği yapan Çetin Büfe'nin sahibi Çetin Kaygusuz, "Mersin'de Milli Piyango İdaresi Müdürlüğü olmadığı için biletleri toplu bir şekilde Adana'dan 750 bin TL'lik 2 bin adet bilet aldık. Büyük ikramiyenin isabet ettiği bilet de onların içinde. Belgeler elimizde. Yani büyük ikramiyenin isabet ettiği bileti biz sattık. Talihliye hayırlı olsun. Kendisinden herhangi bir beklentimiz yok. Parasını iyi ve olumlu işlerde kullansın" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Talih kuşunun Adana-Mersin seferi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN