Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'de kapanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı süren Terminali Zeminaltı Otopark ı nedeniyle 6 Ocak 2015 tarihinden itibaren Şirinevler Minibüs Terminali E-5 Üst Geçidi geçici olarak hizmet dışı kalacak. Bu köprüyü kullanan yayaların ulaşımı Şirinevler Meydanı Köprüsü'nden sağlanacak.

Giriş Tarihi: 5.1.2016 16:16 Güncelleme Tarihi: 5.1.2016 16:19
Şirinevler'de üst geçit kapanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi () ulaşım kalitesini artırmak ve toplu taşıma akslarında inşa edilen otoparklarla daha kaliteli ve modern ulaşım temin etmek için larını sürdürüyor. Bu çerçevede İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nce yapımı sürdürülen 'Bahçelievler İlçesi, Terminali Zeminaltı Otopark ı' çalışmaları nedeniyle 6 Ocak 2015 tarihinden itibaren Şirinevler Minibüs Terminali E-5 Üst Geçidi geçici olarak hizmet dışı kalacağından, bu köprüyü kullanan yayaların ulaşımı Şirinevler Meydanı Köprüsü'nden sağlanacak.

Yapılan çalışmalar nedeniyle Şirinevler Minibüs Terminali E-5 'inin kullanıma kapatılacağı süre zarfında, Şirinevler metro ile metrobüs ları arasındaki yaya ulaşımı Şirinevler Meydanı Köprüsü üzerinden sorunsuz bir şekilde sağlanacak.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şirinevler'de üst geçit kapanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN