İstanbul'da şiddetli lodos

İstanbul'da etkili olan lodos denizde dev dalgalar oluşturdu. Karada ise herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy sahillerinde zaman zaman boyu 3-4 metreyi bulan dalgalar oluştu. Dalgalardan sahilde bulunan çay bahçeleri etkilendi.

Giriş Tarihi: 7.1.2016 07:23
İstanbul'da şiddetli lodos
İstanbul'da şiddetli lodos etkili oluyor. Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy sahillerinde dalga boyu 3-4 metreyi buldu. Özellikle sahillerde bulunan çay bahçeleri etkilendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün dün yaptığı açıklamada ise, "Güney yönlerden rüzgarların bu gece saatlerinde kuzey iç ve batı kesimlerde kuvvetli (30-50 km/saat), Marmara'nın batısında yer yer fırtına, Perşembe Marmara, Ege, Karadeniz İç Anadolu ile Akdeniz bölgesinde kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde (50-80 km/saat yer yer 90 km/saat) esmesi bekleniyor. Cuma günü de rüzgarın doğu bölgelerde güneyli yönlerden kuvvetli yer yer fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Kuvvetli rüzgarların oluşturabileceği başta soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler olmak üzere, ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" denilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'da şiddetli lodos
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN