Türkiye'nin en iyi haber sitesi

400 metre arayla cesetleri bulundu

Manavgat'ta 22 Kasım'dan beri kayıp olan ve yakınlarının Müge Anlı'dan yardım istediği Ekrem Dallı ve Azeri sevgilisinin cesetleri, 400 metre arayla bulundu

Giriş Tarihi: 9.1.2016
400 metre arayla cesetleri bulundu
Antalya'nın Manavgat ilçesinde 22 Kasım'dan bu yana kayıp olan 2 sevgilinin cesetleri, Manavgat Irmağı'nda bulundu. İnşaat işçisi Ekrem Dallı ile Azeri kadının cesetleri, 400 metre arayla bulundu. Manavgat ilçesinde yaşayan Azeri vatandaşı Hatira Hakverdiyeva'dan (45) haber alamayan yakınları polise başvurdu. İnşaat işçisi olan Ekrem Dallı'nın (33) yakınları da kayıp başvurusunda bulundu. Kaybolan 2 kişinin yakınları atv'de yayımlanan Müge Anlı'nın programına da katılarak kadını ve Ekrem Dallı'yı bulmaya çalıştı. 2 sevgilinin, Dallı'ya ait otomobille ortadan kayboldukları belirlendi.

YÜZÜ TANINMAZ HALDE
Önceki gece Manavgat Kordon Caddesi üzerinde, yüzü tanınmaz halde bir kadın cesedi bulundu. Irmaktan zorlukla çıkarılan cesedin, Azeri Hakverdiyeva'ya ait olabileceği ihtimali üzerine, polis kadının yakınlarına haber verdi. 5 çocuk annesi Hatira Hakverdiyeva'nın yakınları cesedi, kolundaki künye, boynundaki kolye ve karnındaki ameliyat izinden teşhis etti.

OTOMOBİLİ HALEN KAYIP

4 saat sonra da Azeri kadının cesedinin bulunduğu yere yaklaşık 400 metrede tarihi Manavgat Köprüsü yakınlarında bir erkek cesedi bulundu. Cesedin üzerinde Ekrem Dallı'ya ait kimlik çıktı. Hakverdiyeva'nın eşinden boşandığı ve çocuklarının Azerbaycan'da yaşadığı öğrenildi. Hakverdiyeva'nın Dallı ile birlikte olduğunu belirten bir arkadaşı, "Ekrem, Hatira ile aynı evde yaşamak istiyordu. Hatira da kabul etmiyordu. Bu yüzden birkaç kere tartışma çıkmıştı. En son Hatira beni arayarak, 'Onunla buluşmaya gidiyorum' dedi. Sonra bir daha ikisinden de haber alamadık" diye konuştu. Ekrem Dallı'ya ait otomobilse kayıp.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
400 metre arayla cesetleri bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN