Gençlik için zamanı durduran makine

Titreşim teknolojisiyle yüz kaslarını uyarıp dokuları yenileyen makine, zamanda geriye dönüşü başlatıyor

Giriş Tarihi: 15.1.2016
Gençlik için zamanı durduran makine
Yüz gençleştirmede son trend zaman makinesi oldu. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Berfu Babucçu, "Anti- Aging sistemi ile çalışan makine ile dokular yenileniyor. Zamanda geriye bir dönüş başlıyor" dedi. Güzellik ve estetikte yeni çıkan cihaz ve yöntemler, ameliyata bile gerek kalmadan güzelliğin ve gençliğin anahtarını sunuyor. Bu yöntemlere bir de zaman makinesi eklendi. Yüz gerdirme ameliyatlarının bile yerini alan cihazı anlatan Babucçu, şunları söyledi:
Yüz germe ameliyatları uzun bir iyileştirme gerektiğinden, daha çok yüzü ameliyatsız yöntemlerle gençleştiren metotlar, günümüzde daha popüler. Bu amaçla bilim adamları çeşitli aletler ve uygulamalar üzerinde çalışıyor. Ancak hem ameliyatla hem ameliyatsız etki edemediğimiz tek nokta kas grupları. Yüzün kas grupları çeşitli lifler sayesinde cildin üst düzeyine bağlanıyor. Kas gruplarını çalıştırılması, güçlendirilmesi ve iyileştirilmesinde yüze gelen liflerin iyileşmesi anlamına geldiğinden çeşitli sarkma ve kırışıklık gibi tedavilerin iyileşmesinde kullanılmaya başlandı.
Radyo frekans sistemi ile kas gruplarında yapılarak oluşturulan çalışma yüzün ve alt yüzün; sarkma, gevşeme ve kırışıklık problemlerini çözmede oldukça yardım ve iyileştirici bir metot. Zaman makinesi de bu kamsanda özel bir anti-aging sistemi.
Zaman makinesi ile yapılan yüz germe işleminden sonra zamanda geriye dönüş başladı. Patentli özel bir anti-aging sistemi bu. Yüz kaslarının titreşim teknolojisi ile uyarılarak cilt toparlanmasını sağlıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençlik için zamanı durduran makine
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN