O sapıkla ilgili flaş detay!

İstanbul Kadıköy'deki tecavüz dehşetine ilişkin yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüde sapığın, elindeki bıçakla genç kızı apartmanın arkasına götürmesi görülüyor... Öte yandan polisin şüpheliyi, otomobilinin torpidosuna serili, bir futbol takımına ait kaşkol sayesinde yakaladığı öğrenildi.

Giriş Tarihi: 28.1.2016 08:42 Güncelleme Tarihi: 28.1.2016 09:47
O sapıkla ilgili flaş detay!
Cengiz A.'nın bir halı yıkama firmasında personel taşıyıcılığı yaptığı ortaya çıktı. Kaçak çalıştığı belirtiliyor.

BAĞDAT CADDESİ'NDE TECAVÜZ DEHŞETİ


Yaşanan olaya tepki büyük. Genç kıza tecavüz eden, cep telefonunu çalıp evine götüren canavarın en ağır cezayı alması gerektiği yorumları yağıyor.Kadıköy'de genç kıza tecavüz edip cep telefonunu çalan sapık herkesi dehşete düşürdü. O canavar iddiaya göre ifadesinde önce 'Şeytana uydum' dedi, sonra kendisini kurtarmak için 'İsteğiyle birlikte olduk' diye konuştu.

Korkunç olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde kaldırımda yürüyen genç kızı bir süre minibüsüyle takip eden şüphelinin daha sonra yaya olarak yanına geldiği ve onu bıçak tehdidi ile bir apartmanın arka bahçesine götürdüğü görülüyor. Daha sonra şüpheli ile tecavüze uğrayan genç kız uzaklaşırken görülüyor.

BAĞDAT CADDESİ'NDE TECAVÜZ DEHŞETİ


YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Kadıköy'de 19 yaşındaki üniversite öğrencisi, E.F.B.'nin yaşadığı tecavüz dehşetiyle ilgili olayıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde şüpheli Cengiz A.'nın kullandığı servis minibüsü ile önce kaldırımda yürüyen genç kızın yanından geçtiği görülüyor.

Görüntülerden ters istikamette giden genç kızı fark eden canavarın, ilerden geri dönerek bir süre aracıyla onu takip ettiği tespit edildi. Daha sonra aracını müsait bir yere park eden şüphelinin, bir süre yaya olarak genç kızı takip ettiği daha sonra yanına yaklaşarak bıçak tehdidi ile onu bir apartmanın arka bahçesine götürüşü kamera görüntülerine yansıdı. Burada bir süre görüntüden çıkan şüpheli Cengiz A. ve E.F.B.'nin bir süre sonra aynı kamera açısında birlikte görünüyorlar. Birlikte kaldırımda yürüyen Cengiz A. ile E.F.B.'nin daha sonra ayrıldıkları görülüyor.

TORPİDONUN ÜZERİNDEKİ KAŞKOLU FARK EDEN POLİSİN DİKKATİ SAYESİNDE YAKALANDI

Gasp Büro Amirliği tarafından yapılan soruşturmanın detayları da ortaya çıkmaya başladı. Polisin tecavüz ve gasp olayından yaklaşık 23 saat sonra şüpheliyi, aracının ön torpidosuna koyduğu bir futbol takımına ait kaşkol sayesinde yakaladığı ortaya çıktı. Polisin kamera görüntülerinden minibüsü tespit ettiği ve Pendik bölgesine kadar takip etmesine rağmen bir türlü plaka okumasının yapılamadığı belirtildi. Ancak görüntülerde aracın torpidosunun üzerinde bir kaşkol bulunduğu tespit edildiği öğrenildi. Bunun üzerine Kartal ve Pendik bölgesinde yoğunlaştırılan aramalarda park halindeki tüm minibüsler tek tek kontrol edildi. Sonunda Pendik, Doğu mahallesinde torpidosunda aynı kaşkol olan bir minibüs park halinde bulundu. Aracı kullanan Cengiz A.'nın bilgisine başvurmak isteyen polis yaptığı üst aramasında genç kıza ait cep telefonunu buldu. Bunun üzerine Cengiz A.'nın gözaltına alındığı öğrenildi.

YENİ GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN!


"KAÇAK ÇALIŞIYOR"

Öte yandan gaspçı sapıkla ilgili İstanbul Umumi Servis Aracı İşletmeleri Esnaf Odası'ndan bir açıklama geldi. İSAROD Başkanı Hamza Öztürk, tutuklanan Cengiz A.'nın kaçak çalıştığını, servis aracının sahibinin de kendi üyeleri olmadığını söyledi. Servis minibüsünün belgelerinde hiçbir sıkıntı bulunmadığını aktaran Öztürk, araç sahibinin de İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olduğunu ifade etti.

HALI YIKAMA FİRMASINDA PERSONEL TAŞIYOR

Hamza Öztürk, şüphelinin halı yıkama firmasında personel taşıyıcılığı yaptığını tespit ettiklerini belirterek, "2014'te buna ilişkin belediyeden bir izin belgesi almış. 2015'te tekrar bir müracaatı olmuş ancak belediye, evrak eksikliği nedeniyle çalışma ruhsatı vermemiş. Vatandaşın araç sahibi olmadan bize üye olması söz konusu değil. Bize üye olabilmesi için de öncelikle sabıka kaydının tertemiz olması lazım. Odamıza 2010'dan itibaren sabıka kaydı bulunan hiç kimse kayıt olamamıştır" diye konuştu. Kadıköy'de, E.F.B'nin (19) bıçakla tehdit edilerek tecavüze uğraması, cep telefonu ile parasının gasbedilmesi olayını soruşturan polis tarafından güvenlik kamera görüntülerinden tespit edilerek gözaltına alınan şüpheli C.A, daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O sapıkla ilgili flaş detay!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN