Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güle oynaya boşandılar

Fenerbahçe ve milli takımın yıldız futbolcusu Caner Erkin ile 6 yıllık eşi Asena Erkin, dün tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin neşeli tavırlar sergilediği duruşma, 5 dakika sürdü

Giriş Tarihi: 30.1.2016
Güle oynaya boşandılar
Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'le 6 yıllık eşi Asena Erkin, tek celsede boşandı... İstanbul Aile Mahkemesi'nde dün sabah başlayan duruşma 5 dakika sürdü. Caner Erkin gri kapüşonlu polar, siyah deri ceket, siyah pantolon ve siyah ayakkabılarıyla dikkat çekerken Asena Erkin'in siyah şapka, deri ceket, gri pantolon ve siyah deri bot giydiği görüldü. Anlaşmalı boşanan çiftin neşeli tavırları dikkat çekti. Mahkeme salonunda beklemeden direkt duruşma salonuna geçen tarafların birbirlerine gülümseyerek baktıkları gözlerden kaçmadı.

HÂKİMDEN FB-GS SOHBETİ
Kimlik tespitinin yapıldığı sırada hâkim, Caner Erkin'e futbol oynadığı Fenerbahçe'yi kastederek, "Sizin durumunuz iyi" dedi. Caner Erkin, ilk başta hâkimin bu sözlerine bir anlam veremedi. "Efendim anlamadım" şeklinde karşılık verdi. Hâkim tekrar aynı şekilde "Sizin durumunuz iyi" deyince Caner Erkin gülümseyerek, "Evet iyi. Böyle söylediğinize göre siz Galatasaraylısınız galiba" diye konuştu. Daha sonra hâkim de Caner Erkin de güldü. Taraf avukatları daha sonra müvekkillerinin boşanmasına karar verilmesini istedi. Hâkim, konuşmaların ardından, anlaşmalı şekilde boşanmak isteyen Caner Erkin (28) ile Asena Erkin'in (Atalay) (27) boşanmalarına karar verdi. Hâkim tarafların müşterek çocuğu 5 yaşındaki Çınar Erkin'in velayetinin davalı anneye verilmesini karara bağladı. Çocuk ile davacı baba arasında her ayın 1. ve 3. haftası cumartesi saat 10.00'dan pazar günü saat 19.00'a kadar, okulların yarı yıl tatilinin ilk haftası kişisel ilişki kurulmasına karar verdi.

HER AY 10 BİN LİRA NAFAKA

Ayrıca davalı Asena Erkin için aylık 10 bin lira yoksulluk nafakasının davacıdan alınarak ödenmesi kararlaştırıldı. Mahkeme tarafların bir talebi olmadığından, tedbir, iştirak nafakası, maddi ve manevi tazminat konusunda karar vermedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güle oynaya boşandılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN