Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sahil yolu 'yle uyumlu hale geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (), -Zeytinburnu (Kennedy Caddesi) sahil yolunun ile uyumlu hale getirilmesi için yol düzenlemesi yapacak.

Giriş Tarihi: 9.2.2016 15:04 Güncelleme Tarihi: 9.2.2016 15:06
Bakırköy sahil yolu Avrasya Tüneli'yle uyumlu hale geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı/Altyapı Hizmetleri Müdürlüğünün yapacağı çalışmalar trafik akışını etkilemeden tamamlanacak. 6 etap olarak gerçekleştirilecek olan yol düzenleme çalışmasının 1. etabı 10 Şubat Çarşamba günü (yarın) başlayacak. Sahil yolunda, ortadaki "transit yol" kaldırılarak trafik akışı her iki yönde 3'er şeritli hale gelerek akışkan bir trafik sağlanacak, yol standardı ve konforu da yükseltilecek.

-Sirkeci yönünde Bakırköy-Çırpıcı Deresi arasında yapılacak olan 1. etabın 9 Nisan 2016 tarihinde tamamlanması planlanıyor. 1. etap çalışmada Bakırköy-Sirkeci yönünde akan iki şeritli yol trafiğe kapatılacak ve bu yöndeki trafik akışı mevcut tercihli (transit) yola aktarılacak. Çalışmalar sırasında tüm sürücülerin çalışma yapılan bölgede trafik işaretlerine ve hız limitlerine uymaları gerekiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakırköy sahil yolu Avrasya Tüneli'yle uyumlu hale geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN