Daily Sabah 2 yaşında

Giriş Tarihi: 26.2.2016
Daily Sabah 2 yaşında

Turkuvaz Medya Grubu'nun İngilizce gazetesi Daily Sabah ikinci kuruluş yılını kutladı. Daily Sabah kısa sürede Türkiye'nin en çok satan İngilizce gazetesi unvanını ald

Turkuvaz Medya Grubu'nun bünyesinde 2014'te yayın hayatına başlayan Daily Sabah, kuruluşunun 2'nci yılını pasta keserek kutladı. Törene Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak'ın yanı sıra Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz, SABAH yazarları Haşmet Babaoğlu, Mahmut Övür, Melih Altınok ve Lacivert Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Meryem İlayda Atlas ile gazete çalışanları katıldı. Törende Daily Sabah ekibini kutlayan Albayrak, yayımladığı kutlama mesajında "Kısa bir süre içinde rakiplerini geride bırakarak Türkiye'de en çok satan İngilizce gazete unvanına sahip olan Daily Sabah, dünyada Türkiye ile ilgili konularda en fazla referans gösterilen gazete oldu. İngilizce'nin yanında Arapça ve Almanca dillerinde de yayın yapan Daily Sabah, geçen 2 yıl içinde kendisine ulusal ve uluslararası alanda önemli yer edindi. Gazetemizi 2 yıl gibi kısa bir sürede etkin ve saygın bir yayın haline getiren, Daily Sabah'ın genç ve dinamik ekibine teşekkür eder, daha nice yıllar başarılarını birlikte kutlamayı dilerim" ifadelerini kullandı.

NEW YORK'TAN CİDDE'YE...

Genel Yayın Yönetmeni Karagöz ise "Bugün en çok satan İngilizce gazete olmayı başardık. Ayrıca gazetemiz buradan New York, Brüksel, Londra ve Cidde'ye ulaşıyor. İnternet sitemiz en fazla ziyaret edilen İngilizce site oldu. Tüm bunları gerçekleştirirken hep arkamızda olduğunu hissettiğimiz Turkuvaz Medya Grubu'na ve Başkanvekili Serhat Albayrak'a çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Daily Sabah 2 yaşında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN