Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşk mesajına boşanma davası

Türkiye 2'nci güzeli seçildikten 2 yıl sonra Coşkun Sabah'la evlenen Ceyda Sabah, 19 yıllık kocasının kullandığı telefona gelen aşk mesajını görünce mahkemenin yolunu tuttu

Giriş Tarihi: 13.3.2016
Aşk mesajına boşanma davası
1995'te Türkiye 2'nci güzeli seçilen Ceyda Sabah (Okay), eşi udi sanatçı Coşkun Sabah'a 1 milyonu maddi, 1 milyonu manevi olmak üzere toplam 2 milyon liralık tazminat istemli boşanma davası açtı. Ceyda Sabah, 19 yıllık eşi Coşkun Sabah'ın telefonuna gelen aşk mesajları yüzünden boşanmak istediğini iddia etti. Telefonun kendisinin değil şirket elemanlarının telefonu olduğunu öne süren Coşkun Sabah, "Aşk mesajlarının geldiği telefon bana ait değil. Süreci göreceğiz. Ben eşimi ve çocuklarımı çok seviyorum. Benden ayrılırsa intihar ederim. Onlarsız yaşayamam" dedi. Avukatı Barış Kiziroğlu aracılığıyla dava açan 2 çocuk annesi Ceyda Sabah'ın (Okay) dava dilekçesindeki iddialara göre Ceyda Sabah, eşi Coşkun Sabah'ın telefonunda bir kadınla görüşmelerini içeren mesajlar görünce 19 yıllık eşinden boşanma kararı aldı. Sabah, eşine ait telefona gelen mesajları dava dilekçesine delil olarak sundu.

"AYRILIRSA İNTİHAR EDERİM"
Eşinin iddialarının hepsinin asılsız olduğunu ve halen aynı evde yaşadıklarını söyleyen Coşkun Sabah, "Eşimin benim olmayan bir telefondan, şirket telefonumdan, şirket elemanlarının kullandığı telefondan birtakım mesajlar görmüş. O da benim yaptığımı zannediyor. Ani bir kararla böyle bir hamlede bulundu. Eşim o günlerin vermiş olduğu stresle bana dava açtı. Bu tür olaylar tazeyken insan kendini tutamıyor. Şu an aynı evde yaşıyoruz. Ben olayın yanlışlığını ona ikna etmeye çalışıyorum. Umuyorum ki süreç içerisinde ikna olup davayı geri çeker" dedi. Eşinin şu anda kafasının karışık olduğunu ve çok fevri bir hareketle gidip mahkemeye boşanma davası açtığını sözlerine ekleyen Coşkun Sabah, "Eşime öyle bir şey yaparsam, kendimi öldürürüm, intihar ederim. Benden ayrılırsa, bu ayrılık olursa intihar ederim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk mesajına boşanma davası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN