Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Astronot frekansıyla tedavi

Dr. Oya Yalçın, ABD'nin astronotlara uyguladığı "biofeedback" yöntemiyle, 1.5 saatte 10 bin hastalık ve sorun frekansını tarayıp alerjiden dikkat eksikliğine kadar birçok hastalığı tedavi ediyor

Giriş Tarihi: 13.3.2016
Astronot frekansıyla tedavi
ABD'de uzayda uzun süre kalan astronotların tedavisinde kullanılan yöntemi Türkiye'de uygulayan Dr. Oya Yalçın, 1.5 saatte 10 bin hastalık ve sorun frekansını ışık teknolojisi ile tarıyor. Astronotların tedavisinde kullanılan cihaz, elektro-manyetik bileşenler (alfa, beta, delta, teta) frekansında çalışıyor. Dr. Yalçın, "Çocuklarda dikkat dağınıklığından erişkinlerdeki kilo problemlerine, kronik hastalıklardan alerjilere, romatizmal hastalıklardan cilt sorunlarına kadar birçok hastalık ve sorunun, teşhis ve tedavisinde 'biofeedback' yöntemini kullanıyorum. 10 bin hastalık ve sorunu tarayan bu sistem ile kişilerin şikâyetleri tek seansta da çözülebiliyor, 5 veya 10 seansa da yayılabiliyor" dedi.

'SİNYAL GÖNDERİYORUZ'
Şişli' deki Osmanoğlu Hastanesi'nde çalışan Dr. Oya Yalçın aile hekimi. Uzun yıllar kamu hastanelerinde görev yaptıktan sonra modern tıpla alternatif tamamlayıcı tıbbı birleştirerek, astronotları tedavi eden yöntemi Türkiye'de uygulamaya başlamış. SABAH'a konuşan Dr. Yalçın, yöntemi şöyle anlatıyor: "Modern tıpta kalbin durumuna EKG ile bakıyoruz. Beyin dalgalarına ise EEG ile. MR ile doku içindeki hidrojen atomlarının titreşimlerindeki değişiklikler görüntü almamızı sağlıyor. Bunlar tanı yöntemi olarak yıllardır modern tıpta kullanılıyor. İnsan vücudunun tümünde elektromanyetik sinyallerle bilgi akışı var. Bu sistemin farkı yöntemi sadece bilgi almak için değil vücuttaki bozukluğu düzeltmek için sinyal gönderme şansımızın olması. Hem bilgi alıyor, hem de bozukluğun olduğu bölgeye bilgi gönderiyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Astronot frekansıyla tedavi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN