101 İstanbul Lezzeti Festivali, 4. kez İstanbullular ile buluşuyor

Giriş Tarihi: 29.3.2016 10:01
101 İstanbul Lezzeti Festivali, 4. kez İstanbullular ile buluşuyor

Düzenlenmeye başladığı günden itibaren gastronomi profesyonelleri ve İstanbullu yemek severler tarafından büyük ilgi gören 101 İstanbul Lezzeti Festivali, 24 Nisan 2016 tarihinde The Marmara Esma Sultan Yalısı'nda 4. kez gerçekleşiyor.

Şehrin en iyi restoranlarını ve lezzetlerini tek bir mekanda buluşturan 101 İstanbul Lezzet Festivali, bu yıl da tüm yemek severleri tadı damakta bırakacak bir etkinliğe davet ediyor. İstanbul yaşamında kendine yer edinmiş bütün tatların bir arada bulunduğu festivalde, şehrin en fiyakalı yemeklerinden, vazgeçilmez ayaküstü lezzetlere kadar her türlü çeşidi bulmak mümkün.

Zengin tadımların yanı sıra, işin mutfağını merak edenler için ünlü konuklar ile yeme-içme sohbetleri, atölyeler ve daha bir çok sürpriz 101 Lezzet kapsamında İstanbullular ile buluşuyor.

24 Nisan Pazar günü eşsiz Boğaz manzaralı Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenecek olan 101 Lezzet, ilk kez gerçekleştiği 2013 yılından bu yana, İstanbul'un dünyadaki en önemli yeme içme detinasyonundan biri olduğunun altını çiziyor.

Bu özel gün her yıl olduğu gibi İstanbul'un lezzet zenginliği ve bu zenginliği sağlayan mekanlarla birlikte kutlanılan bir gün olma özelliği taşıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
101 İstanbul Lezzeti Festivali, 4. kez İstanbullular ile buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN