İki günde uçuş korkusuna son

Giriş Tarihi: 9.4.2016
İki günde uçuş korkusuna son

, uçuş korkusu nedeniyle uçağa binemeyen yolcular için eğitim veriyor. Bin 200 ile 2 bin lira arasında değişen iki günlük eğitimle bugüne kadar bin kişinin uçuş kâbusunu yenmesi sağlandı

Türk Yolları (), uçmaktan korkan yolculara yönelik "Uçuş Korkusunu Yenme Programı" başlattı. THY Eğitim Başkanı Doç. Dr. Kemal Yüksek, şirketin kurum içi iletişim dergisi Empathy'ye fiyatı bin 200 lira ile 2 bin lira arasında değişen iki günlük programla ilgili açıklamalarda bulundu. Çalışmayı eğitimden çok terapi olarak gördüğünü ifade eden Yüksek, "Bu program havacılığa ilgiyi artırma ve insanlara uçmayı sevdirme misyonumuzun bir parçası. Önümüzdeki dönemde okulları ziyaret ederek simülatörler vasıtasıyla uçuş sevgisini genç nesillere aşılamayı planlıyoruz" diye konuştu.

HEDEF: YAŞAM KALİTESİ
Yüksek, "Uçağa binemeyen insanlar iş hayatında geri düşüyor, sevdikleriyle görüşemiyor. Uygulamayı toplumun geneline yayıp insanların yaşam kalitesini artırmak istiyoruz. Bu, dünyanın en kapsamlı uçuş korkusunu yenme programı. Eğitimi planlarken insanların bilmediği şeylerden korktuğu gerçeğini göz önüne aldık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki günde uçuş korkusuna son
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN