Türkiye'nin en iyi haber sitesi

El falı için estetik

Falcıların anlattıklarından tatmin olmayan Japonların, hayat çizgisini uzatmak ya da zenginlik çizgisi ekletmek amacıyla estetik cerrahlara başvurduğu ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 16.4.2016
El falı için estetik
Japon basınında çıkan haberlere göre, falcıdan medet uman bazı kişiler, duyduklarından memnun kalmayınca çareyi estetik cerrahlarda arıyor. Medyaya konuşan estetik cerrahlar, müşterilerinin kimi hayat çizgisini uzatmak, kimi zaman da zenginlik çizgileri ekletmek için geldiğini söyledi.

FAL BAKTIRMANIN İSLAM'DA YERİ
ERKEK PARA, KADIN AŞK BEKLİYOR

Bu ilginç amaç uğruna yapılan her ameliyatın yaklaşık bin dolar tuttuğu belirtildi. Doktorların, lazerli bir neşter sayesinde avuç içine yeni çizgiler eklediği ya da var olan çizgileri çoğalttığı kaydedildi. 10 ila 15 dakika arasında süren operasyonun ardından oluşan yaraların ise bir ay içinde tamamen iyileştiği bilgisi paylaşıldı. The Daily Beast sitesinin haberine göre, ameliyat olmaya gelenlerin çoğu 30'lu yaşlarında. Siteye konuşan Dr. Matsuoka "Bazı müşteriler, ellerinde keçeli kalemle, eklemek istedikleri çizgiler çizilmiş bir halde geliyor" dedi. Dr. Matsuoka, erkek müşterilerin genellikle zenginlik çizgisini uzatmak, kadınların işe çizgisine yeni eklentiler yapmak istediğini aktardı.

'İŞE YARAYANLAR DA OLDU'

"Bazı kadınların çizgileri yok. Bunun için evlenemediklerini sananlar var" diyen Dr. Matsuoka, "Bu ameliyatların bir işe yarayıp yaramadığını söyleyemem. Ancak evlilik çizgisi eklediğim bir kadın, kısa bir süre sonra beni aradı ve evlendiğini söyledi. Diğer iki hastam da zenginlik çizgisini uzattıktan sonra piyangoyu kazandı" ifadelerini kullandı. Durumu haberleştiren İngiltere merkezli Daily Mail gazetesi ise, falcı Subodh Gupta ile konuştu. Gupta, "Bu ameliyatı duymuştum. Gerçekten şaşırtıcı. Bana kalırsa ameliyatla bile çizgiler değiştirilemez. Eğer şansınızı iyileştirmek istiyorsanız çalışmalısınız. 6 ay yoga yaparak sağlık çizgilerini düzelten insanlar gördüm" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
El falı için estetik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN