Tek oyuncağı vardı

15 gün önce kaybolan 6 yaşındaki Yasin’in bulunması için çalışmalar sürüyor. Gözü yaşlı anne, öğretmeninin hediye ettiği oğlunun tek oyuncağına bakıp, giysisini koklayarak gideriyor

Giriş Tarihi: 19.4.2016
Tek oyuncağı vardı
'da, 15 gün önce evinin önünde oynarken kaybolan 6 yaşındaki Yasin'in bulunması için arama çalışmaları devam ederken, Şahin ailesi evlatlarından gelecek iyi haberin hayaliyle yaşıyor. Akören ilçesine bağlı Belkuyu mahallesinde yaşayan Yavuz ve Ümmü Şahin'in 4 çocuğundan biri olan 6 yaşındaki anaokulu öğrencisi Yasin Şahin, geçen 4 Nisan'da okuldan geldikten sonra evlerinin önünde oynarken kayboldu. Şahin ailesi, çocuklarından gelecek iyi bir haberi beklerken, Yasin'in bulunması için İlçe Komutanlığı ve AFAD ekipleri arama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak foseptik çukurlarını kontrol eden ekipler, havadan ve karadan yaptıkları çalışmalardan bir sonuç elde edemedi. Baba Yavuz Şahin'in (37) oğlunun, sözlü tartışma yaşadıkları bir aile tarafından kaçırılmış olabileceğini söylemesi üzerine, jandarma ekipleri bu ailenin evinde de arama yaptı. Ancak hiçbir ipucu bulunamadı.

YOKLUK VE ACILARLA...
Henüz 4 aylıkken beyin damarlarındaki sorun nedeniyle zorlu bir ameliyat geçiren ve ailesi dar gelirli olduğu için en büyük eğlencesi babasıyla hayvan otlatmaya gitmek olan Yasin'in sahip olduğu tek oyuncağın ise öğretmenleri tarafından hediye edildiği ortaya çıktı. Baba Yavuz Şahin, "Yoklukla, acılarla büyüdü. Üzerinde doğru dürüst bir elbisesi bile yoktu" dedi. Oğlunun tek oyuncağına bakarak gözyaşı döken Anne Ümmü Şahin (26) ise oğlunun ini elbiselerini koklayarak gidermeye çalıştığını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek oyuncağı vardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN