durağı kapatıldı!

Giriş Tarihi: 21.4.2016 16:00 Güncelleme Tarihi: 21.4.2016 17:38
Metrobüs durağı kapatıldı!

İstanbul'da E-5 Karayolu Darülaceze durağının üstüne bırakılan 3 adet şüpheli sırt çantası nedeniyle durak tamamen boşaltıldı. Metrobüsler duraktan transit geçerken, yapılan incelemenin ardından polis, durağın üstündeki çantaları aldı. Çantaların boş çıkmasıyla vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

VATANDAŞLAR TAHLİYE EDİLDİ

E-5 Karayolu Darülaceze-Perpa metrobüs durağının üzerine bırakılan 3 adet sırt çantasından şüphelenen vatandaşlar, durumu görevlilere bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, çantaların bulunduğu bölümü güvenlik şeridi çekerek kapattı. Bunun üzerine yetkililer duraktaki vatandaşları tahliye etti. Durumdan haberdar olan metrobüs sürücüleri ise duraktan transit geçerek bir sonraki durağa gitti.

ÇANTALAR BOŞ ÇIKTI

Durağın tamamen boşaltılmasının ardından polis, çantalarda uzaktan bir inceleme yaptı. Bu esnada durağa yaklaşan metrobüslerin, görevlilerin uyarısıyla transit geçilmesi sağlandı. Polis, yaptığı incelemenin ardından mesai arkadaşının yardımıyla durağın üstüne uzanarak çantaları bir bir yere attı. Ardından da polis ve görevliler çantaları inceledi. Yapılan incelemenin ardından çantaların içerisinin boş olduğu öğrenildi. Boş çıkan çantalar duraktaki güvenliğe götürüldü. Çantaların boş çıkmasının ardından vatandaşlar rahat bir nefes alırken metrobüs seferleri de normale döndü.
Polis çantaları durağın üstüne bırakan şahıs veya şahısları belirlemek için çalışma başlattı.

METROBÜS DURAĞINDA HAREKETLİ ANLAR

METROBÜS DURAĞINDA ŞÜPHELİ ÇANTA ALARMI!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Metrobüs durağı kapatıldı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN