Türkiye'nin en iyi haber sitesi

zabıtası ’da denetime katıldı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında görevli zabıta ekipleri ‘Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşımı’ semineri kapsamında 'da toplu taşıma araçlarında denetim yaptı. Yapılan denetimlerde tespit edilen eksiklikleri gidermeleri için sürücülere süre verildi.

Giriş Tarihi: 26.4.2016 13:47 Güncelleme Tarihi: 26.4.2016 13:53
Ankara zabıtası Şanlıurfa’da denetime katıldı

Finansmanını Kalkınma Ajansının sağladığı Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Zabıta Teşkilatı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ortaklaşa hayata geçirilen "Yerel Yönetimlerde Tecrübe Paylaşımı" projesinin 3'üncü ayağı Şanlıurfa'da başladı.

4 gün sürecek olan seminere katılmak üzere Ankara Büyükşehir Belediyesi, Zabıta Daire Başkanlığı, İtfaiye Daire Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ile Projeler Daire Başkanlığında görevli 23 kişi Şanlıurfa'ya geldi. Proje kapsamında Şanlıurfa'ya gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı çeşitli birimlerde görevli zabıta personelleri, seminerin saha çalışması alanında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleriyle birlikte denetim yaptı. Şehir içerisinde toplu taşımacılık yapan özel halk otobüsleriyle ile BELSAN ait otobüslerde gerçekleşen ortak denetimde zabıta ekipleri, araçların çalışma karnelerini, sürücülerin kılık kıyafetleri, havalı korna, engelli rampası ile temizlik kontrolü yaptı. Sürücüleri trafik kurallarına uymaları hususunda uyardı. Zabıta ekipleri denetimlerde tespit ettikleri eksikleri gidermeleri için sürücülere süre verdi. Zabıta ekiplerinin ortaklaşa denetimi Şanlıurfa şehirler arası otobüs terminalinde de devam etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara zabıtası Şanlıurfa’da denetime katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN