Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lider haber kanalı aHaber 5 yaşında

’nin en çok izlenen haber kanalı aHaber, 5 yaşını kutladı. İlk HD haber kanalı olarak yayına başladığı 25 Nisan 2011’den bu yana yükselen çizgisi ve izlenme oranıyla büyük başarı yakalayan aHaber; istikrarlı, tarafsız ve objektif yayın politikasıyla haber kanalları arasında vazgeçilmez oldu

Giriş Tarihi: 27.4.2016
Lider haber kanalı aHaber 5 yaşında
Haber televizyonculuğu alanında 'nin sesi olarak zirvede yer alan aHaber'in 5'inci yılı dolayısıyla kutlama yapıldı... aHaber Haber Merkezi'nde gerçekleştirilen kutlamaya Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak, aHaber Genel Müdürü Abdulhalik Çimen, televizyon çalışanları ve davetliler katıldı. Yaşgünü pastasını kesen Abdulhalik Çimen, "Bizler ekip olarak çok değerli işler yaptık. Hep birlikte el ele verip aHaber'i birinciliğe taşıdık. Biz iki temel prensiple yola çıktık. Vicdanlı ve adaletli olmak önemliydi. Allah'a şükür başardık. Bu sayede haber televizyonculuğunda bir çığır açtık. Haberleri verirken doğrudan ayrılmadık. Bugüne kadar hep milli değerleri savunarak, milletin sesi olmaya çalıştık. Bu çizgiden taviz vermemeye çalışıyoruz" diye konuştu.

'ÇITAYI YUKARILARA TAŞIDI'
Cesaret edilmeyen dosyaları korkusuzca açmaya devam edeceklerinin altını çizen Çimen, "Bizlere 7 gün 24 saat boyunca destek olan başta Sayın Serhat Albayrak olmak üzere tüm çalışanlarına ve özellikle halkımıza teşekkür ediyorum" dedi. aHaber'in 5'inci yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayan Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak ise şunları söyledi: "'nin ilk HD haber kanalı" olarak kurulan ve hep ilklere imza atan aHaber; yayın kalitesi, yenilikçi çizgisi, cesur hamleleri ve doğruluktan ayrılmayan ilkeli yayıncılığı ile ülkemizde haber televizyonculuğunun çıtasını çok yukarılara taşıdı ve toplumumuzun her kesiminin ekranı olmayı başardı."

FARK YARATAN YAYINLAR
YILBAŞINDA 21 farklı noktadan canlı yayın yaparak televizyonculuk tarihine geçen aHaber, yeni bir rekor kırdı. 'nin tarihi projelerini ekranlara getirdi. aHaber muhabirleri Erzurum'dan Edirne'ye, İstanbul'dan Manisa'ya, Ankara'dan Diyarbakır'a kadar Anadolu'yu ören milli gururumuz dev projeleri 22 farklı adresten canlı yayında ekrana geldi. Charlie Hebdo dergisine yönelik saldırının zanlıları Fransa'nın kuzeyinde polisler tarafından kuşatıldıklarında da aHaber oradaydı. Binlerce mültecinin Yunanistan-Makedonya sınırındaki dramı da aHaber ekranlarındaydı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lider haber kanalı aHaber 5 yaşında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN