9 yaşındaki İdil'den 80 gündür haber alınamıyor

Ankara Sincan'da 80 gün önce kaybolan 9 yaşındaki İdil Alkan'dan haber alınamıyor. İdil'i gezdirmeye götüren babası Ali Alkan ve İdil'i arama çalışmaları devam ediyor.

Giriş Tarihi: 2.5.2016 17:32 Güncelleme Tarihi: 2.5.2016 17:36
9 yaşındaki İdil'den 80 gündür haber alınamıyor
İdil'in kaybolmasından eşini sorumlu tutan anne Zehra Alkan, "Eşimin ruh sağlığı yerinde değil, en büyük endişemiz kızıma bir şey olması, kızımdan haber alamıyoruz. Ne olur kızımı gören en yakın emniyet birimini arasın" dedi.

Fatih Mahallesi'nde, anne ve babasının boşanma kararı üzerine annesi Zehra Alkan ile beraber yaşayan 9 yaşındaki İdil'i, babası Ali Alkan 14 Şubat Pazar günü gezdirmek için aldı. O günden bugüne 80 gündür İdil'den ve baba Ali Alkan'dan haber alınamıyor. Anne Zehra Alkan kızına bir şey olmasından endişe ettiğini belirterek şunları söyledi:

"Eşimin ruh sağlığı yerinde değil, en büyük endişemiz kızıma bir şey olması, kızımdan haber alamıyoruz. Gerekli mercilere başvurduk, bütün arama çalışmalarına rağmen haber alınamadı. Şubat ayında görülmesi gereken boşanma duruşmasına dahi gelmedi. Buradan sizin aracılığınızla sesleniyorum: Ne olur kızımı gören en yakın emniyet birimini arasın."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
9 yaşındaki İdil'den 80 gündür haber alınamıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN