Annesine bakmak için evlenmekten vazgeçti

Geçirdiği rahatsızlık sonucu yatalak olan annesine bakan Mustafa Hamamcı, hayatını birleştirmek istediği kadının ailesi annesini reddetmesi sonucu evlenmekten vazgeçerek annesi için hayatını değiştirdi.

Giriş Tarihi: 7.5.2016 15:22 Güncelleme Tarihi: 7.5.2016 15:40
Annesine bakmak için evlenmekten vazgeçti

kisi kız 7 çocuk sahibi olan Emine Hurma, 20 yıl önce kalp krizi geçirerek Bypass ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından beyin kanaması geçiren Hurma'nın ferç olması üzerine oğlu Mustafa Hamamcı 2 odalı evlerinin bir odasını hastane odasına çevirdi.

"CENNET ANNELERİN AYARININ ALTINDADIR"

Evlenmek istediği kadının annesine bakmak istemediğini ve annesinin huzur evine göndermesi gerektiğini söylemesi üzerine hayatını değiştiren Hamamcı, evlenmeme kararı aldı.

Cennetin annelerin ayakları altında olduğunu vurgulayan Hamamcı, annesinin tedavi olması için böbreklerini satmak istediğini söyleyerek annesinin ayaklarının altını öptü.

Çalışmak istediğini fakat annesinin günlük bakımını yaptığı için çalışamayan Hamamcı, "Evlenmek istedim evleneceğim kız annemi huzur evine göndermemi istedi ben bunu kabul etmedim ve hayatımı değiştirdim 20 yıldır anneme bakıyorum onu tedavi ettirmek için böbreğimi satmak istedim ama başaramadım. Annemin günlük bakımını yaptığım için de çalışamıyorum bana bağlanan hasta bakım ücreti annemin ilaçlarını almaya bile yetmiyor" dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZDAN YARDIM İSTİYORUM

Annesini çok sevdiğini ve geçimini sağlamakta zorluk çektiğini aktaran Hamamcı, annesinin bakımını sürdürebilmek için Cumhurbaşkanı 'dan yardım istedi.

Ev kirasını 2 yıldır veremediğini belirten Hamamcı, annesine ilaç almakta zorlandığını söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Annesine bakmak için evlenmekten vazgeçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN