Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lerden birine ismini koydu

Azeri eşi dün doğum yapan Doğuş bebek babası oldu. Şarkıcı, erkek bebeklerden birine milli futbolcu Turan’ın adını koyduğunu söyledi. Doğuş: Yurtta büyüdüğüm için çocuk sahibi olmama kararı almıştım

Giriş Tarihi: 8.5.2016
İkizlerden birine Arda ismini koydu
Azeri gazeteci ve TV programcısı Hoşgedem Baxsheliyeva Baltacı ile 2 yıl önce dünya evine giren şarkıcı Doğuş dün babası oldu. İstanbul'da özel bir hastanede sezaryen doğumla dünyaya gelen bebeklerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

EŞİ TEŞVİK ETTİ
Erkek bebeklerden birinin adını 'milli gururumuz' dediği futbolcu Turan'a itafen 'Arda' koyacağını söyleyen Doğuş duygularını ise şöyle anlattı: Anne, baba sevgisi görmeyen, çocukken terk edilen yurtlarda, sokaklarda büyüyen ben Baltacı Doğuş bir gün benimde çocuğumun sokaklarda, yurtlarda benim çekdiğim ızdırapları çekeceğini hep düşündüm, korktum, karar almıştım bu dünyadan göçerken arkamda bir gözü yaşlı evlat bırakmadan gideceğim, ama yüce Rabbim melek yüzlü çocukları delicesine seven bir kadını karşıma çıkarmakla aldığım kararı alt üst etti. Bana "Kendin çocukken hayal ettiğin çocukluğunu evlatlarına yaşatmakla çocuklarını terk eden anne babaların doğru yola gelmesine nail olmalısın" dedi. Ve bugün ben evraklarda adı Orhan Baltacı olan ama kötü çocukluğunu, çekdiği ızdırapları unutmak için isminden bile imtihan eden yeniden doğmak adına kendı ismini değiştirerek Doğuş adını veren ben Doğuş baba oldum. Bugün yeniden doğdum.Ben baba oldum, ben yaşamadığım çocukluğumu yaşayamacağım iki masum, günahsız yavrularımı kucağıma aldım.. Bütün evlat bekleyen ailelere bu sevinci tatmayı nasip etsın Allah'ım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkizlerden birine Arda ismini koydu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN