Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükannesini makyajla 30 yaş gençleştirdi

Hırvat makyöz Tea Flago, ’li sosyetik güzel Kim Kardaşyan’la ünlenen kontur makyajını 80 yaşındaki büyükannesine uyguladı. Makyajla 30 yaş gençleşen Livia isimli kadın sosyal medyada fenomen oldu

Giriş Tarihi: 9.5.2016
Büyükannesini makyajla 30 yaş gençleştirdi
'li sosyetik güzel Kim Kardaşyan'la özdeşleşen kontur makyajı 80 yaşında bir kadına uygulanınca ortaya inanılmaz bir sonuç çıktı. Tea Flego isimli Hırvat makyöz, büyükannesine söz konusu teknikle makyaj yaptı.

HUZUREVİNDE YAŞIYOR
Livia Flego'nun makyaj öncesi ve sonrasında çekilen fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü. 30 yaş genç görünen Livia'nın kırışıklarının büyük oranda azaldığı, gözaltındaki kızarıklarının, cildindeki yaşlılık lekelerinin yok olduğu ve yüzündeki sarkmaların büyük ölçüde görünmez hale geldiği fark edildi. Sosyal medyada yapılan övgü dolu yorumlar bir huzurevinde yaşayan yaşlı kadını çok mutlu etti. Torun Flego, büyükannesinin popülerliğin tadını çıkarttığını söylüyor. Gittikçe popülaritesi artan kontor makyajında ışık ve gölge unsurlarına dikkat ediliyor. Kontur makyaj uygulandığı kişileri olduğundan tahmin edilmeyecek kadar farklı gösteriyor. Kim Kardaşyan da Instagram'da paylaştığı fotoğraflarda konturlu makyaj uygulamasına dair ayrıntılı kareler paylaşıyor. Kardaşyan'ın makyajını yapan Mario Dedivanovic, makyaj için kısa süre olduğu zamanlarda bile güzel sonuçlar elde edildiğini ve böyle durumlarda kontur için kullanılan ürünün göz farı olarak da kullanılabildiğini belirtiyor. Dedivanovic'in Kardaşyan'ın makyajı için kullandığı gizli silahı ise doğru seçilmiş bir allık fırçası, ondan daha küçük bir kontur fırçası ve göz farı karıştırma fırçası.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükannesini makyajla 30 yaş gençleştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN