4 bin 500 karelik sergisi

Türk sinemasının Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik’le birlikte 4 yapraklı yoncasından biri olan onuruna, kariyerinin en büyük fotoğraf sergisi hazırlandı

Giriş Tarihi: 12.5.2016
4 bin 500 karelik Filiz Akın sergisi

Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik için daha önce yapılan, "Geçmişten Geleceğe Başarı Hikâyesi Fotoğraf Sergisi" bu kez Yeşilçam'ın zarafet kraliçesi onuruna düzenleniyor. Kale Outlet Center'ın fotoğraf sergisi hazırlık süresi için 30 kişilik ekip, 3 ay boyunca sanatçıların fotoğraflarını aradı. Ekip, fotoğrafları özenle taradı ve baskısını yaptı. Sanatçının hayranları, Başarı Hikâyesi Fotoğraf Sergisi için 10 günde Filiz Akın'ın bile hatırlayamayacağı bin 265 adet fotoğrafı bağışladı.

GELİRİ LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA...
Böylece sergi, 4 bin 500 adet fotoğrafla bu zamana kadar yapılan en büyük "Geçmişten Geleceğe Başarı Hikâyesi Fotoğraf Sergisi" oldu. Sergide ayrıca Filiz Akın'ın filmden kareleri de yer alacak. Akın'ın setlerden galalara, gazete kupürlerinden film afişlerine kadar en özel kareleri alışveriş merkezini süsleyecek. 15 Mayıs'ta ziyaretçilere kapılarını açacak olan sergi bir ay boyunca açık olacak. Sergiden elde edilecek gelir, Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği'ne bağışlanacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
4 bin 500 karelik Filiz Akın sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN