Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havlamasına kızdı anesteziyle kaçırdı

Anestezi uzmanı Tevfik C., havlamasından rahatsız olduğu komşusunun köpeğini iğneyle bayıltarak ormanlık bir alana götürüp attı. Olay sitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı

Giriş Tarihi: 12.5.2016
Havlamasına kızdı anesteziyle kaçırdı
Beykoz'da eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Bir özel hastanede "Anestezi Bölüm Başkanı" olan Tevfik C., havlamasından rahatsız olduğu komşusunun köpeğini iğneyle bayıltarak kaçırdı ve evlerinden uzak bir alana attı.

'O SESE ALERJİM VAR'
Sanayici işadamı Cesur, eşi Gaye, oğulları Batuhan ve Güntuğ Güzelhan, Göksu Evleri'nde oturuyordu. Ares adını verdikleri 2 yaşında bir köpekleri vardı. Ares, geçen 14 Nisan'da ortadan kayboldu. Aile 10 gün boyunca aramadık yer bırakmadı ama Ares'i bulamadı. Bunun üzerine sitenin güvenlik kameralarına baktılar. Görüntülerde kendileri gibi evlerinde köpek besleyen Tevfik C.'nin Ares'e çalılıkların arkasında iğne vurduğunu gören aile, sersemleyen köpeği arabanın bagajına koyduğunu tespit etti. Görüntüleri hemen Tevfik C.'ye gösterip "Neden böyle bir şey yaptınız? Ares'i nereye götürdünüz?" diye sordular. Tevfik C. ise "Yaptım çünkü havlama sesine alerjim var. Nöbetten geldim. Çok havladı. Kafam şişmişti. Aldım, attık bir yere. Ne var bunda?" diye yanıt verdi. Aile, kamera görüntülerini de dosyaya ekleyerek Tevfik C. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ares ise 25 gün sonra Tevfik C.'nin oğlu tarafından getirildi ve "Köpeği Anadolu Hisarı'nda bulduk" denerek aileye teslim edildi. Sağ kalçası yaralı olan Ares, çok zayıflamıştı.

SALDIRIYA UĞRAMIŞ
GAYE Aras Güzelhan: Görüntüleri izlediğimde büyük şaşkınlık ve yaşadım. Komşumuz doktordu. Köpeğe iğne vurup, sersemletiyor. Sonra da aracının bagajına koyarak götürüyor. Ares 25 gün dışarıda kaldı. Bizi görünce yüzünü kapattı ayaklarıyla. Hiç kıpırdamadı. Çok zayıflamış. Sağ kalçasından yaralı. Saldırıya uğramış.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havlamasına kızdı anesteziyle kaçırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN