Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: EXPO 2016’ya bayıldım

Giriş Tarihi: 14.5.2016
Emma Shapplin: EXPO 2016’ya bayıldım

SABAH’ın ana medya sponsoru olduğu ’daki EXPO 2016’da konser verecek olan ünlü soprano : Burada ortam cıvıl cıvıl. EXPO 2016 Antalya’ya bayıldım

Antalya'da düzenlenen ve SABAH'ın ana medya sponsoru olduğu EXPO 2016'da dünyaca ünlü starlar sahne almaya devam ediyor. Bugün de dünyanın en sevilen sopranolarından hayranlarıyla buluşacak. Saat 21.00'de EXPO Kongre Merkezi'nde Devlet Senfoni Orkestrası ile sahneye çıkacak olan Fransız şarkıcı SABAH'a konuştu:

Bu Antalya'ya ilk gelişiniz mi?
Hayır, daha önce de birkaç kere gelmtim ama hepsi iş içindi.

Doğaya çok önem verdiğinizi biliyorum. EXPO 2016'nın teması da çocuklar ve doğa...
Çok önemli bir proje! Umarım çok başarılı olur çünkü doğa hepimiz için çok önemli. Acil şekilde doğaya sahip çıkmamız gerekiyor.

Expo 2016 Antalya'nın gerçekleştiği sergi alanını gezme şansınız oldu, nasıl buldunuz?
Ortam harika, her yer cıvıl cıvıl. EXPO 2016 Antalya'ya bayıldım. EXPO'nun temalarından birinin çocuklar olması da çok güzel çünkü geleceğimizi çocuklar kuracak.

Sizin için "Bu kadar minik bir bedenden bu kadar büyük bir ses nasıl çıkıyor" diyorlar, ne dersiniz?
Opera eğitimi alırken öğretmenim de "Daha çok yemelisin" diyordu (gülüyor) ama ben kendimi ve sesimi korumayı biliyorum. Tüm hayatımı da sesimi korumak için organize ediyorum.

Sahneye çıkmadan önce yaptığınız bir uğurunuz var mı?
Bir uğurum yok ama sahne öncesi biraz gergin olabiliyorum, bu nedenle çevremdekilere pek yanıma yaklaşmamalarını öneriyorum (gülüyor). Sanırım sahneye çıkmadan önce içimdeki canavar ortaya çıkıyor. O canavar sayesinde de sahnede başarılı oluyorum galiba.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emma Shapplin: EXPO 2016’ya bayıldım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN