Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH’tan okurlarına ramazan seti

Benzersiz sette, Elmalılı Hamdi Yazır’ın mealinden “Kuran’ı Kerim ve Meali”, “Peygamberler Tarihi”, İbrahim Sadri yorumu ile “Yunus Emre Şiirleri” CD’si ve “Çocuklar İçin Peygamber Öyküleri” kitabı yer alıyor

Giriş Tarihi: 28.5.2016
SABAH’tan okurlarına ramazan seti
SABAH gazetesi bu yıl da okurlarına özel bir ramazan seti armağan ediyor. Benzersiz bir içeriğe sahip olan sette; Elmalılı Hamdi Yazır'ın mealinden rahle boy "Kuran'ı Kerim ve Meali", Diyanet Vakfı yayınlarından "Peygamberler Tarihi", İbrahim Sadri'nin yorumu ile "Yunus Emre Şiirleri" CD'si ve "Çocuklar İçin Peygamber Öyküleri" kitabı yer alıyor. İlk kupon bugün, SABAH gazetesinde. 29 kupona sahip olacağınız bu sette yer alan Kuran'ı Kerim, Arapça hat, Türkçe okunuş, satır arası kelime meali. Renkli tecvidi ve Kuran'ı Kerim mealini bir arada sunuyor. Kuran'ı Kerimi okurken aynı anda kelime kelime Türkçe anlamlarını da öğreneceksiniz. Hatta okumakta zorlandığınız yerlerde, Türkçe okunuşuna bakarak daha kolay ve daha hızlı Kuran'ı Kerimi anlayabileceksiniz. Setin bir diğer kitabı Mustafa Asım Köksal'ın kaleminden "Peygamberler Tarihi" kitabı, Diyanet Vakfı yayınlarının eşsiz eserleri arasında. 744 sayfalık sert kapaklı olarak hazırlanan eserde; Peygamberimiz Muhammed Aleyhisselam'dan önceki peygamberlerden bazılarının kıssaları ders ve ibret alınmak üzere kısaca veya uzunca anlatılmaktadır. Üstat İbrahim Sadri tarafından kaydedilen Yunus Emre Şiirleri CD'si setin bir diğer parçası. 14 Yunus Emre şiiri, İbrahim Sadri yorumuyla SABAH okurlarıyla buluşuyor. Son olarak çocuklarımız için Peygamber Öyküleri kitabı Ramazan setine dahil edildi. Renkli çizimleri ile çocukların ilgisini çekecek bu kitapta, Hz. Adem'den Hz. Muhammed'e tüm peygamberlerin severek okuyacağınız kıssaları bulunuyor.

29 KUPONA...
SABAH gazetesinin 29 kupona armağan edeceği sette, rahle boy "Kuran'ı Kerim ve Meali", Diyanet Vakfı Yayınları'ndan "Peygamberler Tarihi", çocuklar için "Peygamber Öyküleri" kitabı, İbrahim Sadri yorumlarıyla "Yunus Emre Şiirleri" CD'si yer alıyor. Üstat İbrahim Sadri tarafından kaydedilen CD'de Yunus Emre'nin 14 şiiri bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH’tan okurlarına ramazan seti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN