Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'li belediyede ikinci taciz skandalı!..

Giriş Tarihi: 31.5.2016 18:11
CHP'li belediyede ikinci taciz skandalı!..

'ın 'li Saray Belediyesi ikinci kez taciz skandalıyla gündemde! Bu kez Belediye Başkan Yardımcısı Dilaver Perçin'in belediyede memur olarak çalışan Ö. T.'ye "Beni, evine kahve içmeye çağırmıyorsun. Bir et, ben gelirim. Birlikte oturur, bir şeyler yaparız" şeklinde sözlü tacizde bulunduğu öğrenildi. Üstelik sürekli skandallarla gündeme gelen belediyede bu ilk vukuat da değil!..

'ın Saray ilçesi 'li belediyede yaşanan taciz skandalıyla çalkalanıyor. İddialara göre, Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi olan Dilaver Perçin, yaklaşık 25 yıldır belediyede memur olarak çalışan Ö. T.'nin çalışma odasına giderek, "Beni, evine kahve içmeye çağırmıyorsun. Bir et, ben gelirim. Birlikte oturur, bir şeyler yaparız" şeklinde sözlü tacizde bulundu. Tacize maruz kalan memur Ö.T. kendisini taciz eden Başkan Yardımcısı Perçin hakkında hukuk mücadelesi başlattı.

BAŞKAN TACİZCİYİ KORUDU
Saray Gözlem gazetesinden Tekin Sönmez'in haberine göre, durumu öğrenen Belediye Başkanı Nazmi Çoban'ın bu durum karşısında yardımcısı Perçin'i koruduğu hatta tacize maruz kalan Ö.T.'yi korumak yerine tehdit ettiği öğrenildi.

BELEDİYE DAHA ÖNCE DE TACİZ SKANDALIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ
Öte yandan CHP'li Saray Belediyesi'nde Başkan Danışmanı olduğu söylenen Savaş Korucuoğlu'nun da daha önce stajyer öğrencilere yönelik taciz iddialarıyla gündeme geldiği öğrenildi. Ayrıca konunun CHP Tekirdağ milletvekillerine iletimesine rağmen söz konusu kişiler hakkında hiçbir işlem yapılmadığı hatta konunun kapatılmaya çalıştığı ortaya çıktı.

ÖĞRENCİLERE İÇKİ SERVİSİ YAPTIRILDI
CHP'li belediye daha önce de içki skandalıyla gündeme gelmişti. Belediye tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen gecede içki servisi yapıldığı hatta servisin belediyede çalışan lise öğrencisi stajyerler tarafından yapıldığı ortaya çıkmıştı. Daha da kötüsü yemeğe katılan öğrencilerin ise içki komasıa girdiği iddia edildi. Durumdan haberdar olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün olay hakkında soruşturma başlattığı, belediyede çalışan stajyer öğrencileri ise geri çektiği öğrenildi. ..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li belediyede ikinci taciz skandalı!..
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN