Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ya rezidans hastane

Yeni açılan ek hizmet binası ile hastalarına en kaliteli hizmeti sunan Devlet Hastanesi artık en modern cihazlarla özel hastaneleri kıskandırıyor

Giriş Tarihi: 31.5.2016
Yalova’ya rezidans hastane
5 yaşından büyük tüm sedef hastaları, vitiligo, vücudu kaplamayan egzamalar, başka hastalıklarla ilişkilendirilmemiş kaşıntılar, deri lenfomalarının bazı türleri ve güneşle temasla hastalığında artış gösteren hastalıklar cildiye polikliniğinde yer alan PUVA cihazı ile tedavi ediliyor.
Diyabet Okulu, dahiliye, endokrinoloji ve diyet polikliniklerine başvuran hastaları takibe alarak, hasta ve hasta yakınlarına diyabetle yaşam, yeni tedavi uygulamaları, yaşam kalitesini arttırmaya yönelik eğitimler veriyor.
Başarıyla tedavi olan ve kilo vererek yaşam kalitesini artıran hastalar sembolik olarak oluşturulan "Zayıflama Ağacı"na duygu ve
düşüncelerini renkli kağıtlara yazarak asıyor.
"Teşekkür Noktası" 'de bir örnek uygulama olarak gösterilebilir. Hastaların memnuniyetlerini nereye nasıl bildireceklerini bilmedikleri fark edilerek oluşturulan bu nokta, açıldığı ilk gün çok büyük ilgi görmüş ve 48 teşekkür notu almış.

İNSÜLİN POMPASI İÇİN KAPI KAPI DOLAŞMADI
Yalova'da Endokrinoloji Polikliniği'ne başvuran Dalgalı Kan Şekeri olan diyabetik bir hastaya, büyük merkezlerde uygulanan "İnsülin Pompası" tedavisi uygulandı. Yalova'da bir ilk olarak yapılan bu uygulamadan yararlanan 24 yaşındaki Melike Yeşilkaya, Karamürsel'den geldiğini, büyük hastanelerde yaşanan sıkıntıları yaşamadan tedaviye hızlıca ulaştığını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalova’ya rezidans hastane
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN