Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hafta sonu hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun güneyi ve doğusu, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyi ve batısı ile Ankara'nın kuzey kesimleri, Çankırı, Muğla'nın doğusu ve Antalya'nın batı kesimleri sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak geçecek.

Giriş Tarihi: 10.6.2016 16:08 Güncelleme Tarihi: 10.6.2016 16:12
Hafta sonu hava durumu

Yağışlar, Sivas, Kayseri'nin doğusu, Osmaniye, Hatay'ın kıyı ve Adana'nın doğu kesimleri ile Kahramanmaraş'ın batısında, öğle saatlerinden itibaren Erzurum, Kars, Ardahan, Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olacak. Hava sıcaklığında ülke genelinde önemli bir değişik olmayacak.

HAFTA SONU HAVA DURUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!
KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI


Yağışlar, Sivas, Kayseri'nin doğusu, Osmaniye, Hatay'ın kıyı ve Adana'nın doğu kesimleri ile Kahramanmaraş'ın batısında, öğle saatlerinden itibaren Erzurum, Ağrı, Ardahan, Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olacak.


BÖLGELERDE HAVA DURUMU


MARMARA: Parçalı ve az geçeceği tahmin ediliyor.


EGE: Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinde Muğla'nın iç ve doğu kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak geçecek.


AKDENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, orta ve doğu kesimleri ile öğle saatlerinde Antalya'nın batısı sağanak ve yer yer gök gürültülü geçecek.


İÇ ANADOLU: Parçalı yer yer çok bulutlu, güneyi, doğusu ve öğle saatlerinde Ankara'nın kuzeyi ile Çankırı çevreleri sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.


BATI KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Bolu'nun doğu, Karabük ve Kastamonu'nun güney kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı geçecek.


ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı geçecek.


DOĞU ANADOLU: Parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.


GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra bölgenin kuzey ve batı kesimleri sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.


BAZI İLLERDE HAVA DURUMU


İSTANBUL: Parçalı ve az bulutlu (23)


ANKARA: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde kuzey kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı (20)


İZMİR: Parçalı ve az bulutlu (28)


ADANA: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (30)


ANTALYA: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde batı kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (29)


SAMSUN: Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı (22)


ERZURUM: Parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı (15)


DİYARBAKIR: Parçalı çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (31)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hafta sonu hava durumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN