Filizin saklandığı menfez ortaya çıktı

İstanbul ve Ankara’daki 3 cinayetin sanığı olarak arandığı sırada geldiği İzmir’de, kaçış macerası 15 gün süren Filiz’in yakalanmasından sonra, nasıl yaşadığının ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı.

Giriş Tarihi: 13.6.2016 15:37 Güncelleme Tarihi: 13.6.2016 16:17
Atalay Filizin saklandığı menfez ortaya çıktı

Gümüldür'deki pansiyonda ve sahilde birkaç gün geçiren Filiz'in, gerek dikkat çekmeye başlaması gerekse de uzun süre kaçma düşüncesiyle parasının bitmemesi için dağlık alanda da kaldığı ortaya çıktı.Biyoloji eğitimi ve doğada yaşam kursu aldığı için dağlarda rahatça yaşamını sürdüren Atalay Filiz'in, gizlenmek için seçtiği alan da dikkat çekti. Atalay Filiz'in sonzamanlarda rahatça dolaşabilmek adına Gümüldür Devlet Avlağı'nda saklandığı saptandı. Burada avcı gibi davranıp dolaşan Atalay Filiz'in üzerindeki birisi 17, diğeri 15 santim uzunluğundaki avcı bıçaklarını kullandığı bildirildi.

SAPIK ZANNETTİLER

Avcı gibi av sahasında dolaşan Atalay Filiz'in, bazı geceleri de, bu bölgedeki menfezde geçirdiği tespit edildi. Burada Atalay Filiz'den kalma, kuru pasta fırınına ait kutu, plastik su şişeleri ile kraker ambalajları bulundu. Atalay Filiz'in Gümüldür merkezde saklandığı mandalina bahçesinde de vatandaşlarca fark edildiği ortaya çıktı. Yakalanmadan bir gün önce bir mandalina bahçesinde giysilerini değiştirdiği, gözaltına alındığında üzerinde bulunan kıyafetleri giydiği, bu sırada bahçe sahibinin kızlarının kendisini görüp, sapık sanarak babalarına haber verdikleri anlaşıldı. Babaları bahçeye gelene kadar, farkedildiğini ve kendisinden şüphelenildiğin anlayan Filiz'in bölgeden hızla uzaklaşdığı belirlendi.

ATALAY FİLİZ İLE SELFİE ÇEKME ÇILGINLIĞI!

ATALAY FİLİZ, FATMA ÖĞRETMENİ NEDEN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ AÇIKLADI

ATALAY FİLİZ KİMDİR? KAÇ KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ?

ATALAY FİLİZ'İ 16 YAŞINDAKİ MUAVİN YAKALATTI

ATALAY FİLİZ İLE SELFİE ÇEKEN SİVİL POLİSE SORUŞTURMA

ATALAY FİLİZ ADLİYE'DE

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atalay Filizin saklandığı menfez ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN