Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En çok kıyafet satın alınıyor

Bir sitesi tarafından ’ne özel olarak yapılan bir anketin sonuçlarına göre bu özel gün için en çok kıyafet hediye ediliyor. Kadınlar babalarıyla sohbet etmeyi, maç izlemeyi ve yemek yapmayı seviyor

Giriş Tarihi: 17.6.2016
En çok kıyafet satın alınıyor
Alışveriş sitesi ebebek; her ay düzenli olarak anneler ve anne adayları ile gerçekleştirdiği anketlerine devam ediyor. Bu ay 'ne özel bir anket gerçekleştiren site, annelere ve anne adaylarına babalar üzerine sorular yöneltti. Ortaya çıkan sonuçlara göre kadınlar kendi babalarına bu özel gün için en çok kıyafet aldıklarını söyledi. Ankete katılanlar kendi babalarının en çok fedakar ve güçlü olmasını sevdiklerini belirtti ve baba kelimesinin karşılığının kendisinde güven duygusunu ifade ettiğini belirtiyor. Ankete katılan annelerin yüzde 41'i babalarının en sevdikleri özelliğinin fedakarlık olduğunu belirtirken, yüzde 34'ü babalarının güçlü olmasını sevdiğini, yüzde 33'ü şefkatli, yüzde 28'i sevgi ve yüzde 26'sı da düşünceli olmalarının en sevdikleri özellik olduğunu vurguladı.

SOHBET ETMEYİ SEVİYORUZ
Ankete katılanların yüzde 47'si babalarıyla en çok yapmayı sevdiği şeyin sohbet etmek olduğunu ifade ediyor. Birlikte vakit geçirmek, dışarı çıkmak, televizyon izlemek, maç izlemek, yemek yapmak ve spor yapmak da babalar ile yapılmaktan en keyif alınan aktiviteler arasında yer alıyor. Kadınlar, baba deyince akıllarına sırayla; güven, sonsuz sevgi, huzur, ilk aşk, dağ, özlem, çınar ağacı ve güç kelimelerinin geldiğini belirtiyor. Ankete katılan annelere baba denildiğinde akıllarına gelen dizi karakteri soruldu, ankete katılanların yarısı Süper Baba dizisindeki Fiko karakterinin ismini veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En çok kıyafet satın alınıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN