Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Soyadını değiştirmek için başvurdu

’da eşini öldürdükten sonra 15 yıl hapis cezasına çarptırılan ve daha sonra 50 bin lira kefaletle serbest bırakılan Çilem Karabulut, soyadını değiştirmek için Yüreğir İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne başvurdu.

Giriş Tarihi: 23.6.2016 15:16 Güncelleme Tarihi: 23.6.2016 16:05
Soyadını değiştirmek için başvurdu

Çilem Karabulut, 20 Haziran Pazartesi günü akşam 50 bin lira nakdi kefaletle serbest kalmış ve tahliye olduktan sonra, "İlk işim kocamın soy ismi olan Karabulut soyadını değiştirmek" olacak demişti. Karabulut, bugün Yüreğir İlçe Nüfus Müdürlüğü'ne giderek soyismini değiştirmek için başvuru yaptı.

"EŞİM HAYATINI KAYBETTİĞİ İÇİN..."

Görevliler önce soyismini neden değiştirmek istediğini sordu. Karabulut, eşinin hayatını kaybettiğini bu nedenle onun soyismini taşımak istemediğini söyledi. Görevliler Karabulut'a eşinin hayatını kaybettiğini, onun soyismini taşımak istemediğini, babasının soyismini almak istediğini belirten bir dilekçe getirmesini söyledi. Bunun üzerine Karabulut bu belgeleri tamamlamak için nüfus müdürlüğünden ayrıldı. Karabulut önümüzdeki günlerde belgeleri tamamlayıp tekrar ilçe nüfus müdürlüğüne gelerek Doğan soyadını alacak.

ÇİLEM KARABULUT O ZİYARETİ ANLATTI

ÇİLEM'E İTİRAZ ŞOKU

ÇİLEM DOĞAN KARABULUT KIZIYLA HASRET GİDERDİ

"OĞLUMU ÇİLEM DEĞİL, AİLESİNDEN BİRİ ÖLDÜRDÜ"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Soyadını değiştirmek için başvurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN