Başhekim ve yardımcısı tekme darp edildi

Osmaniye’de devlet hastanesi başhekimi ile başhekim yardımcısı arasında aralarındaki bir husumetten dolayı çıktı. Kavgaya başhekim yardımcısının yakınları da karışınca başhekim ve diğer bir başhekim yardımcısı ile hastane müdürü tekme darp edildi. Tüm bu anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Giriş Tarihi: 27.6.2016 13:58 Güncelleme Tarihi: 27.6.2016 14:11
Başhekim ve yardımcısı tekme tokat darp edildi

Edinilen bilgiye göre, olay, Osmaniye Devlet Hastanesi ek binasında meydana geldi. Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Şamil Gerek, başhekim yardımcısı Serdar Dike ve hastane müdürlerinden Abdulkadir Taşlıtemur'u yanına alarak ek binaya gitti. Ek binada başhekim ile aralarında önceden husumet bulunan başhekim yardımcısı Cuma Korkmaz henüz belirlenemeyen bir nedenle makam odasında etti. Kavga neticesinde dışarı çıkıp yakınlarını arayan Cuma Korkmaz'ın kardeşleri Ali Korkmaz, Yusuf Korkmaz, Ramazan Korkmaz ve arkadaşları İlyas hastaneye geldi. Hastanede çıkan tekme kavga neticesinde Başhekim Şamil Gerek, başhekim yardımcısı Serdar Dike ve Hastane müdürlerinden Abdulkadir Taşlıtemur darp edildi.

BAŞHEKİM VE YARDIMCISININ TEKME TOKAT DARP EDİLME ANI!

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polisin müdahalesi ile sonlandırılan kavga neticesinde taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu. Kavgaya karışan başhekim yardımcısı Cuma Korkmaz'ın ağabeyi Ali Korkmaz kendisini savunarak, "Ben hastaneye kavga etmeye gitmedim. Doğrudur üzücü bir olay yaşandı. Bir kavga çıktı. Ancak burada biz haklıyız. Kardeşim Cuma Korkmaz bir süredir baskı görüyordu. Olay 2 ay öncesine dayalı bir husumetin sonucu. Maalesef bu şekilde istenmeyen bir durum yaşandı" şeklinde konuştu.

HEMŞİRELERİ KIZDIRAN KARİKATÜR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başhekim ve yardımcısı tekme tokat darp edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN