Vücudunda 500 şarapnel yaşayacak

Giriş Tarihi: 24.7.2016
Vücudunda 500 şarapnel yaşayacak

’de darbecilerin karşısına dikilen Altun’un vücuduna, tankın açtığı ateş sonucu 500 şarapnel parçası isabet etti. Altun, şarapnel parçalarını adeta bir madalya gibi taşıyacak

Altun ailesinin tek çocuğu... FETÖ'cü hainlerin millete yönelik darbe girişimini öğrenir öğrenmez, annesi ona hiç tereddüt etmeden, "Git oğlum, vatanına sahip çık" dedi. Altun da soluğu Boğaziçi sü'nde aldı. Burada hainlerin tanktan TOMA'ya attığı dan saçılan yaklaşık 500 şarapnel parçası Gökhan'ın vücuduna isabet etti. Darbecilerin milletin iradesine göz dikmelerine fırsat vermediğini söyleyen Gökhan "Yine olsa yine giderim" diyor.

ANNESİYLE HELALLEŞİP GİTTİ
FETÖ'cü hainlerin milletin iradesine darbe girişimi yapmak istediğini Tekirdağ'da asker olan yeğeninden öğrenen Gökhan Altun, sokağa çıkıp vatanına sahip çıkmak istedi. Yeğeni ona, "Bazı olağanüstü durumlar yaşanıyor. Bana İstanbul'a gelmemi ve bir tatbikatın olduğunu söylediler. Silahlan dediler. Ama anlaşılan o ki darbe yapılacak" dedi. Gökhan Altun da durumu hemen annesine söyledi. Annesi ise tek yavrusu olan Altun'a "Git oğlum, vatanın için hainlerin karşısında dikil" dedi. Annesinin elini öperek Çengelköy'deki evlerinden ayrılan Altun, evinin önünde arkadaşlarıyla buluşup önce Kısıklı'ya gitti. Burada, Boğaziçi Köprüsü'nde ölü ve yaralıların olduğunu duyan Altun onlara destek olmak için yaya olarak oraya doğru gitti. Arkadaşlarıyla birlikte cuntacıların karşısına dikildi.

TOMA'YA BOMBA ATTILAR
Hainler bu esnasında tanktan polisin TOMA'sına bomba yağdırdı. Bombadan seken şarapnel parçaları Altun'un yüzüne ve sırtına isabet etti. Hastaneye kaldırılan Altun'un vücuduna 500 şarapnel parçası isabet ettiği belirtildi. Doktorlar Gökhan Altun'a bu parçaları çıkarmanın fazlasıyla riskli olduğunu söyleyerek hayatı boyunca onlarla yaşayacağını söyledi. Durumu şu anda iyi olan Altun'un yanından bir an olsun ayrılmayan annesi ise, "Oğlum ve tüm vatanı için darbecilere dik duran evlatlarımla gurur duyuyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vücudunda 500 şarapnel yaşayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN