Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nikâh masasından demokrasi nöbetine

Yusuf Kenan Tatarca ve Fatma Tatarca çifti, düğünlerinin ardından gelinlik ve damatlıklarını bile çıkarmadan Delikliçınar Meydanı’na giderek demokrasi nöbetine katıldı

Giriş Tarihi: 2.8.2016
Nikâh masasından demokrasi nöbetine
Denizlili on binler her akşam olduğu gibi demokrasi şöleninin 17. günde de Delikliçınar Meydanı'nda bir araya gelerek darbe girişimine tepkilerini gösteriyor. Meydanda demokrasi şöleninde bu kez gelin-damat sürprizi yaşandı. Pamukkale Belediyesi'nin personeli olan Yusuf Kenan Tatarca ve eşi Fatma Tatarca, düğünlerinin ardından Delikliçınar Meydanı'na gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Pamukkale Belediyesi'nin standına gelen Tatarca çiftiyle yakından ilgilenen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Ülkede, demokrasinin ve milli iradenin darbeyle kesintiye uğramasına hiçbir zaman izin vermeyeceklerini söyleyen damat Yusuf Kenan Tatarca, en mutlu oldukları günde alanlarda demokrasi nöbetinde olmayı tercih ettiklerini söyledi. Gelin Fatma Tatarca ise, mutluluklarını demokrasi şöleniyle perçinlediklerini vurgulayarak, "Allah ülkemizi her türlü sıkıntıdan, sorundan korusun" dedi.

GELİN VE DAMADA TEŞEKKÜR
Milli iradeye sahip çıkan vatandaşlara teşekkür eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, "15 Temmuz'dan bu yana demokrasi için, milli irade için, geleceği için meydanları boş bırakmayan, gecesini gündüzüne vatanına sahip çıkan aziz hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Meydandaki vatandaşlarımızı bu nöbetlerinde bir nebze olsun rahatlatabilmek amacıyla belediye olarak çeşitli ikramlar sunuyoruz. Alanda, meydanlarda demokrasi nöbetini tutan vatandaşlarımızla bir aradayız. Nöbetin 17. Gününde de on binlerle Delikliçınar Meydanı'nda bir arada sabah namazına kadar nöbetimizi tuttuk. Pamukkale Belediye personelimiz olan kardeşimiz de en mutlu gününde düğün sonrası eşiyle birlikte Delikliçınar Meydanı'na gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Çalışanımızın en mutlu gününde demokrasi nöbetine katılması çok önemli. Kendisine teşekkür eder, mutluluklar dilerim" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nikâh masasından demokrasi nöbetine
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN