Türkiye'nin en iyi haber sitesi

mitingi atv ve aHaber'den izledi

“Demokrasi ve Şehitler Mitingi”ni atv-aHaber ortak yayınından seyretti. Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde 7 Ağustos’ta Yenikapı’da 5 milyon kişinin katılımıyla düzenlenen miting, atv-aHaber ortak yayınında en çok izlenen yayın oldu

Giriş Tarihi: 9.8.2016
Türkiye mitingi atv ve aHaber'den izledi
Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) mensup vatan hainlerinin başarısız olan 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından günlerdir milyonlarca insan hep birlikte meydanlarda demokrasi nöbeti tutuyor. Pazar günü de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Yenikapı'da "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" düzenlendi. Türk milleti, yurdun dört bir yanında haftalardır sürdürdüğü demokrasi nöbetlerini, Yenikapı'da yaklaşık 5 milyon kişinin katıldığı tarihi mitingle taçlandırdı. Mitinge sanat, spor ve siyaset dünyasından bine yakın ünlü isimler de katıldı.

KANTAR MEDİA ÖLÇTÜ
Mitingin her anı da canlı bağlantılarla atvaHaber ortak yayınıyla ekrana yansıtıldı. Hem miting alanındaki coşku, hem de katılımcılarla özel röportajlar, mitingi ekrandan izleyenlere ulaştırıldı. Milyonların akın ettiği miting alanına saatler öncesinden bağlantılar yapıldı. Ayrıca Yenikapı'ya giden ünlü isimlerle çok özel röportajlar yapıldı. Milyonların coşkusu, özel görüntülerle ekrana getirildi. Yenikapı'da gerçekleşen mitingde her görüşten milyonlar, tüm dünyaya birlik ve demokrasi dersi verdi. Kantar Media'dan alınan verilere göre; atv-aHaber ortak yayını da yayımlandığı zaman diliminde en çok izlenen yayın oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye mitingi atv ve aHaber'den izledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN