kulesinde bir ilk

Antalya'da oturan Yurdabey Sarıtaş, 6 yıldır birlikte olduğu Banu 'e 2016 Antalya'nın sembolü Turkcell EXPO kulenin seyir terasında keman ve konfetiler eşliğinde evlenme teklif etti.

Giriş Tarihi: 16.8.2016 13:50 Güncelleme Tarihi: 16.8.2016 15:02
EXPO kulesinde bir ilk

Çiftin mutluluğuna arkadaşları ve kuleyi ziyaret eden vatandaşlar da ortak oldu. 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına unutamayacağı bir teklifi sürprizi hazırlayan işletmeci 33 yaşındaki Yurdabey Sarıtaş, bunun için Turkcell kuleyi tercih etti. Sürpriz teklif için saatler öncesinden arkadaşlarıyla birlikte hazırlık yapan Yurdabey Sarıtaş, kulenin seyir terasını balonlarla süsledi, seyir terasının camına da kalplerle süslü 'Benimle evlenir misin?' yazısı astı.

Kendisi için hazırlanan sürprizden habersiz şekilde arkadaşlarıyla EXPO 2016'nın sembolü 101 metre yüksekliğindeki kulenin seyir terasına çıkan muhasebeci 28 yaşındaki Banu , asansörden iner inmez keman eşliğinde karşılandı. Seyir terasının camına asılı yazılı pankartın yanında bekleyen Yurdabey Sarıtaş'ın yanına giden Bingöl, duygusal anlar yaşadı.

KULEDE İLK DANSLARINI YAPTILAR

'Senin bütün ömrüne talibim. Benimle evlenir misin?' sözleriyle genç kadına evlenme teklif eden Yurdabey Sarıtaş, 'evet' cevabının ardından elindeki yüzüğü Banu Bingöl'ün parmağına taktı. Genç çiftin bu mutluluğuna arkadaşları ve kuleyi gezen ziyaretçiler de alkışlarıyla ortak oldu. Çift konfetiler altında keman eşliğinde ilk danslarını yaptı.

EXPO'DA BİR İLK

6 yıldır birlikte olduğu Banu Bingöl'e unutamayacağı bir evlilik teklifi yapmak istediğini söyleyen Yurdabey Sarıtaş, "Hem bizim için özel olmasını hem de EXPO'da bir ilk olmasını istedim. Nişanlım ona ne zaman evlilik teklifi yapacağımı hep merak ediyordu. Ben de çok özel olmasını istediğim bu teklif için arkadaşlarımla birlikte böyle bir sürpriz hazırladım. Nişanlım gerçekten çok şaşırdı. Bizim için çok özel ve güzel bir anı oldu diye düşünüyorum" dedi.
Çift 17 Eylül'de düzenlenecek törenle dünya evine girecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO kulesinde bir ilk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN