Eşinizin kalp atışını hissettiren

Giriş Tarihi: 17.8.2016
Eşinizin kalp atışını hissettiren yüzük

“HB Rings” adlı ler sayesinde sevgililer birbirinin kalp atışını, aralarındaki mesafeye aldırmadan eşzamanlı hissedebiliyor. yüzüklerin çifti 2.990 dolar

Eşler ya da sevgililer uzakta bile olsalar birbirinin kalp atışını bir sayesinde duyabilecek. 6 bin seneden beri yüzükler iki kişinin birbirine bağlılığını ifade eden küçük metal halkalardan ibaretti. The Touch isimli şirket ise bu yüzüklere farklı bir anlam kazandırdı: Türkçe'de "kalp atışı yüzükleri" anlamına gelen HB Rings- Heartbeat Rings, sayesinde sevgililer birbirinin kalp atışını eşzamanlı olarak hissedebiliyor ve bu sayede hayatta olduğundan emin oluyor. Yüzüğün içindeki sensör kalp atış ritmini ölçüyor. Ardından yüzük kalp atışlarını ışıklar ve titreşimler sayesinde diğer yüzüğe aktarıyor. Yüzük Bluetooth ile akıllı telefona yüklü bir uygulamaya bağlanıyor ve bu sayede titreşimleri diğer yüzüğe aktarabiliyor. Yüzüğe elle hafifçe vurulduğunda ikinci yüzüğün sahibinin kalp atışları hissedilebiliyor. Peki titreşim hissedemediğinizde ne olacak? Bu hemen eşinizin öldüğü anlamına gelmiyor! Yüzüğünüzün pili bitmiş ya da bağlantınızı kopmuş olabilir. Bu durumlarda yüzük aracılığıyla eşinize kısa bir mesaj gönderip yaşayıp yaşamadığını kontrol edebiliyorsunuz.

TESLİMAT 2017'DE
Farklı bir estetik özelliğe sahip yüzük dışındaki safir kaplama sayesinde çizilmiyor. Yüzüğün pembe lı ve olmak üzere iki versiyonu bulunuyor. Pembe altınlı bir çift yüzük 2 bin 990 (8 bin 755 TL) dolara satılırken, çelik yüzüklerin çifti 599 dolara (bin 754 TL) sahiplerini bekliyor. Şimdiden web sitesi üzerinden sipariş almaya başlayan The Touch firması yüzükleri sahiplerine 2017 yılında göndermeye başlayacak.

NASIL ÇALIŞIYOR?
1. Pembe altın yüzük yuvası
2. Şarj etme bağlantısı
3. Pembe altın kaplama
4. Pil
5. Safir kristal
6. Çok boyutlu baskılı devre kartı (PCB)
7. Sensör yuvası
8. Kalp atışı sensörü
9. Gövde
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşinizin kalp atışını hissettiren yüzük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN