lular yarın bu yollara dikkat

Spor Toto Süper Lig’de ile Alanyaspor arasındaki futbol müsabakası nedeniyle yarın ’da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Sürücüler, belirtilen alternatif yolları kullanacak.

Giriş Tarihi: 19.8.2016 17:40
İstanbullular yarın bu yollara dikkat

20 Ağustos 2016 Cumartesi günü saat 21.45'te yapılacak olan -Alanyaspor futbol müsabakası nedeniyle 'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Dolmabahçe Caddesi Akaretler Kavşağı'ndan Kadırgalar alt ışıklara kadar olan kısım trafiğe kapatılacak. akımı Akaretler Kavşağı'ndan Dolmabahçe istikametine verilmeyerek, Süleyman Seba Caddesi'nden Bayıldım Caddesi Stadyum arkasına yönlendirilecek. Sürücüler Kadırgalar Caddesi, Bayıldım Caddesi girişine, Meclisi Mebusan Caddesi'nden gelen trafik akımı stadyum arkasına verilmeyip, Beşiktaş istikametine yönlendirilecek.

HALİÇ'TE DE ÇALIŞMA BAŞLIYOR

Öte yandan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Haliç Kuzey ve Güney Yan Köprülerinde asfalt yenileme ve onarım çalışması ve sessiz asfalt serimi yapacak. 22 Ağustos 2016 Pazartesi gecesi saat 23.00'de başlanacak olan çalışmaların 4 Eylül 2016 Pazar günü 06.00'da tamamlanması planlanıyor. Çalışmalar geceleri saat 23.00'de başlayacak ve sabah 06.00'da tamamlanmış olacak. Böylece çalışmalar gündüz trafiğini etkilemeyecek. 23.00 ve 06.00 saatleri arasında trafik akışı, yan köprüler kapalı olacağı için Haliç Köprüsü ana gövde üzerinden sağlanacak. Sabah saat 06.00 itibariyle Haliç Köprüsü ve yan yolları tümüyle trafiğe açık olacak. Yenilenen asfalt, yoğun trafik akışına daha dayanıklı ve uzun ömürlü, sessiz taş mastik asfalt özelliğinde olacak. Çalışma, Altyapı Koordinasyon Müdürlüğü koordinasyonunda Avrupa Yakası Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbullular yarın bu yollara dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN