O maganda olmasaydı bu pazar evlenecekti

21 Ağustos’taki düğünü için gün sayan Ecem’i yaya geçidinde üstelik kırmızı ışıkta durmayarak ezip kaçan sürücü hâlâ kayıp

Giriş Tarihi: 19.8.2016
O maganda olmasaydı bu pazar evlenecekti
İzmir'deki geçen hafta Konak ilçesi Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nda yaşandı. Kırmızı ışıkta geçen sürücü, yaya geçidinde yürüyen 26 yaşındaki Ecem Haliloğlu ile teyzesi Lütfiye Yurdaer'e (60) çarptı. Teyze ve yeğen olay yerinde hayatını kaybetti. Otomobilin sürücüsü ise kazadan sonra aracı olay yerinde bırakıp kaçtı. Polis, aracın plakasından yola çıkarak o akşam aracı Ankara'da müteahhitlik yapan Nevzat 'in kullandığını belirledi. Kayıplara karışan Demir aranıyor.

'HAYALLERİMİZİ DE ÇALDI'
Kazada ölen genç kızın nişanlı olduğu ve 21 Ağustos'ta düğünü olduğu öğrenildi. Ecem Haliloğlu'nun nişanlısı Bircan Tektaş, teklifi yaptığı günü anlatarak, "Nişanlıma tanıştığımız mağazada diz çöküp, evlenme teklif etmiştim. Bu pazar düğünümüz vardı" dedi. Nişanlısını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Tektaş, "Evimizin boyasını yaptık, eşyaları birlikte seçtik. Vicdansız sürücü nişanlımla birlikte hayallerimizi de çaldı. Kırmızı ışıkta geçip, yaya geçidindeki insanlara çarpıyor ve kaçıyor. Aracın çok süratli olduğunu söylediler" diye konuştu.

'O KATİL CEZALANDIRILMALI'
Genç kızın ablası Hacer Karakayalı da, "Kardeşimin en büyük hayali evlenmekti. O vicdansız sürücü yüzünden hayalleri yarım kaldı. O yolda o kadar sürat yapılmaz. Yerde fren izi bile yok. O katilin bir an önce yakalanıp cezalandırılmasını istiyoruz. Kardeşimi ve teyzemi ölüme terk edip kaçtı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O maganda olmasaydı bu pazar evlenecekti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN