Öyküm kurtuldu hayali gerçek oldu

Giriş Tarihi: 1.9.2016
Öyküm kurtuldu hayali gerçek oldu

yle 2 yıl mücadele ettikten sonra sağlığına kavuşan 12 yaşındaki Öyküm, LÖSEV sayesinde kendisi gibi hastalığı yenen arkadaşlarıyla Paris’e gitti

Öyküm Polat, 12 yaşında. 2 yıl önce ye yakalandı. Annesi ev hanımı, babası koltuk döşemeciliği yapıyor. Lösemi teşhisinin ardından ailesi LÖSEV'in hastanesi olan LÖSANTE'ye başvurdu. Küçük kızın tedavisi de vakıf aracılığıyla iki yıl boyunca devam etti. Lösemiye büyük bir savaş açan küçük kız bu hastalığı yenmeyi başardı. Sıra hayallerini gerçekleştirmeye geldi. Yine LÖSEV devreye girdi ve lösemi tedavisi biten çocuklarla birlikte Öyküm Paris'e gitti. 5 gün Paris'i gezen Öyküm, "10 kader arkadaşım ile birlikte Paris'e gittim. Hayalimin gerçek olacağını hiç düşünmedim. Unutamayacağım bir yaptım. En çok da Eyfel Kulesi'ne hayran kaydım" dedi. Anne Nurten Polat ise çok sıkıntılı günlerden geçtiklerini belirterek, "Öyküm gibi bu hastalığa yakalanan diğer çocuklar için inanılması zor bir hayal gerçekleşmiş oldu" dedi.

Her kurban lösemili çocuklara can
LÖSEV'E vekalet verilerek, Bayramı'nda kesilen her kurban lösemili ve kanserli çocuklara hayat veriyor. Sayıları 21 bine yaklaşan lösemi ve kanser hastalarına, onların ihtiyaç sahibi ailelerine hiç durmadan yardımlar götüren LÖSEV bu bayramda bağışçılarının desteklerini bekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öyküm kurtuldu hayali gerçek oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN