Vatan aşkıyla yürüyeceğim

15 Temmuz gecesi, FETÖ’cü askerlerin açtığı ateş sonucu olan Ahmet Kahraman: Tedavim uzun sürecek belki ama vatan için ayağa kalkacağım

Giriş Tarihi: 11.9.2016
Vatan aşkıyla yürüyeceğim
FETÖ/PDY'nın darbe giriminde 15 Temmuz 'nde hainler tarafından vurulan Ahmet Kahraman'ın (30) tedavisi sürüyor. 2 çocuk babası demokrasi gazisi, "Vatan aşkıyla yürüyeceğim" diyor. Özel bir şirkette muhasebe müdür yardımcısı olan Kahraman, darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Sokağa çıkın" çağrısı üzerine kardeşleri Onur Can (22) ve Ali Rıza'yla (26) birlikte 'ne gitti. En önde duran Kahraman, hainler tarafından vuruldu. Kurşun, sol göğsünden girdi. Kalbini sıyırıp omurgasına saplandı. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kahraman, 19 gün yoğun bakımda kaldı.

'DEVLET MEMURU OLACAĞIM'
Ahmet Kahraman'ın sol böbreği, dalağı, pankreasının bir kısmı ve sol kalın bağırsağının yarısı alındı. Omurgasına saplanan kurşun ise operasyonla çıkarılacak. Kahraman tıbbi anlamda . Darbe gecesinden bu yana yatarak tedavisi süren kahraman gazinin, yeniden yürüyeceğine dair inancı ise tam... Ahmet Kahraman kararlılığını şu sözlerle dile getiriyor: "Bacaklarımda hiç his yoktu ama şimdi karıncalanma hissediyorum. Tedavim uzun sürecek belki ama vatan aşkıyla yürüyeceğim. O hainlerin teslim olduğu anı göremedim ya en çok ona üzülüyorum. Hastaneden çıkınca devletin gazilere verdiği haktan yararlanacağım. Devlet memuru olacağım. Cumhurbaşkanımızın kravat hediyesini görünce sanki ayaklarıma can geldi."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatan aşkıyla yürüyeceğim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN