lı oyuncu çekimlerde boğuldu

lı ünlü TV yıldızı Domingos Montagner, rol icabı girdiği Sao Franscisco nehrinde akıntıya kapılınca hayatını kaybetti

Giriş Tarihi: 19.9.2016
Brezilyalı oyuncu çekimlerde boğuldu

film yıldızı 54 yaşındaki Domingos Montagner, "Velho Chico " isimli dizinin çekimleri sırasında boğularak hayatını kaybetti. Montagner'nin Sergipe eyaletindeki Sao Franscisco isimli nehirde rol icabı partneri Camila Pitanga ile yıkanırken akıntıya kapıldığı ve boğulduğu açıklandı. Pitanga'nın akıntıya kapılmaktan güçlükle kurtulduğu belirtiliyor. "O Globo" isimli gazete Montagner'nin cesedinin kaybolduktan 4 saat sonra bulunduğunu yazdı. ün kaybolması, ülke gündemini meşgul eden siyasi krizi gölgeleyerek medyanın birinci gündem maddesi oldu. Irmağın bulunduğu Canide köyünün polisi bölge sakinlerine nehrin tehlikeli olduğu ve içinde yıkanmaktan sakınılması gerektiği uyarısında bulundu. Brezilya'nın en büyük ve Güney Amerika'nın dördüncü büyük ırmağı olan Sao Franscisco'nun diğer adı ise dizinin ismi olan Velho Chico.

DİZİNİN İKİNCİ KAYBI
1962'de Sao Paulo'da doğan aktör, 2006'da TV endüstrisi tarafından keşfedilmeden önce bir sirk şirketi ve bağımsız bir tiyatro grubu kurmuştu. Montagner Latin Amerika'da oldukça popüler bir dizi türü olan "telenovela"larda oldukça popüler olmuştu. Chico Velho isimli dizide nisanda da acı bir kayıp yaşamıştı. 25 Nisan'da dizide rol alan 75 yaşındaki Umberto Magnani isimli bir aktör nedeniyle hayatını kaybetmişti.

AYNI NEHİRDE ROL İCABI BOĞULMUŞTU
Dizinin yayımlanan bir bölümünde Montagner tarafından canlandırılan Santo karakteri silahla yaralandıktan sonra ırmakta sürüklenmiş ve Kızılderili bir kabile tarafından kurtarılmıştı. Santo, oyuncu Pitanga'nın canlandırdığı Tereza adlı karakterin aşkıyla hayata tutunmuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Brezilyalı oyuncu çekimlerde boğuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN