Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Evet yim ama eşimden’

Giriş Tarihi: 23.9.2016
‘Evet hamileyim ama eşimden’

’ten olduğu öne sürülen Fransız oyuncu Cotillard sessizliğini bozup iddiayı yalanladı

Hollywood'un rüya çifti Angelina Jolie ve 'in sürpriz boşanma kararı magazin gündemini küresel ölçekte meşgul etmeye devam ediyor. Çiftin ayrılmasına neden olarak gösterilen Fransız oyuncu Marion Cotillard da sessizliğini bozdu. Pitt ile "Müttefik" filmde birlikte rol alan ve ünlü aktörden olduğu öne sürülen Cotillard, şöyle dedi: "Hayatımın erkeği, oğlumuzun ve doğacak çocuğumuzun babası ile yıllar önce tanıştım. O benim aşkım, en iyi arkadaşım ve ihtiyacım olan her şey" dedi. Cotillard bu ayrılıkta hiçbir rolü olmadığını ve ikinci çocuklarına hamile olduğunu açıkladı.

'ÇOCUKLAR İÇKİ İÇİYOR'
Magazin sitesi TMZ ise Jolie'nin boşanma nedeni olarak Pitt'in kötü bir baba olduğu göstermesinin ardından, ünlü aktör hakkındaki alkol ve uyuşturucu kullanımıyla öfke sorunu olduğu iddialarının, Los Angeles polisi ve sosyal hizmetler yetkilileri tarafından soruşturulduğunu duyurdu. Çiftin çocuklarına bakan ve ismi açıklanmayan dadı ise evde kaosun hâkim olduğunu öne sürdü. Dadı çocukların içki içip çiftin evlerinin bulunduğu arazide araba kullandığını, canları istemediğinde okula gitmediğini söyledi.

KAVGA ANI...
İngiliz Sun gazetesi, çiftin bir yıldır gergin bir ilişki yaşadığını, sık sık ettiğini ileri sürerek, İngiltere'de çekilen bu fotoğrafı yayımladı. Görüntülerde Jolie'nin bir şeye kızdığı ve Pitt'in onu sakinleştirmeye çalıştığı görülüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Evet hamileyim ama eşimden’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN