İşte faciadan dönülen anların perde arkası

Acıbadem'de şemsiyeli saldırı sonrası n yapan ün sürücüsü Recai Türkoğlu, adliyeye gelerek savcıya ifade verdi. Sabah saatlerinde Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na ıyla birlikte gelen sürücü Recai Türkoğlu savcılıkta verdiği ifadesinin ardından adliyeden ayrıldı.

Giriş Tarihi: 24.9.2016 14:23 Güncelleme Tarihi: 24.9.2016 14:34
İşte faciadan dönülen anların perde arkası

Basın mensuplarının "Savcılık tarafından serbest mi bırakıldınız" sorusuna Türkoğlu'nun ı Hasan Abanoz, "Evet şu aşamada serbest" dedi. Hangi suçlama ile ifade verip serbest bırakıldığı sorusuna ise avukat Abanoz, "Olay basına yansıdı. Şu an için bir şey söylemek doğru olmayacak" diye konuştu.

"KARŞILIK VERMEDİM"

Burnu bandajlı olarak görülen sürücüsü Recai Türkoğlu ise, "Sağlığım iyi çok şükür. Karşılık vermedim. Bir şey söylemek istemiyorum şu anda" dedi.

"YOLCU ALIP ALMAMA KONUSU"

Bu sırada avukatı Hasan Abanoz da, "Müvekkilim vurmanın etkisi ile şuurunu kaybetti. O sebeple düştü direksiyondan. Saldırganın vuruşu ile müvekkilim zaten şuurunu kaybetmiştir. Bu sırada direksiyon mahalinden de saldırganın video görüntülerinden de görüldüğü üzere çekilerek atılmıştır. Bu sebeple meydana gelmiştir. Evveliyatında da yolcu alıp almama konusu. Yani başka bir şey değil. Tamamen saldırganın kişisel bir egosu. Öyle görünüyor ki burada taksirle yaralamadan bir dava açılabilir" şeklinde konuştu.

METROBÜSTEKİ 'ŞEMSİYELİ SALDIRGAN' TUTUKLANDI ŞEMSİYELİ SALDIRGANIN CEZASI NE OLACAK? İŞTE METROBÜS ŞOFÖRÜNE SALDIRI ANI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte faciadan dönülen anların perde arkası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN