Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taciz şüphelisini dövüp cep telefonuyla kameraya çektiler

’de, sosyal medya üzerinden küçük yaştaki çocukları taciz ettiği ve kadınlara cinsel içerikli mesajlar gönderdiği iddia edilen Z.S., adı öğrenilemeyen başka bir kişi tarafından tartaklandı, sonra görüntüleri çekilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Giriş Tarihi: 26.9.2016 13:46 Güncelleme Tarihi: 26.9.2016 14:25
Taciz şüphelisini dövüp cep telefonuyla kameraya çektiler

'de, küçük yaştaki çocukları sosyal medya üzerinden taciz ederek kadınlara da cinsel içerikli mesajlar gönderdiği iddia edilen 25 yaşındaki Z.S. adlı kişinin tartaklandığı görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. Adı öğrenilemeyen bir kişi tarafından çekilen ve internette yüklenen görüntüler, kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenirken, görüntüleri çeken kişinin tartaklama olayını da gerçekleştiren kişi olduğu belirtildi.

"BİNGÖL KÜÇÜK BİR YER DEĞİL Mİ?"

Görüntülerde, yüzü kanlar içinde kalan Z.S'nin, kendisini döven kişiden koşarak kaçmaya çalıştığı ancak, yakalandığı görüldü. Z.S.'yi döven kişinin görüntülerde, Z.S.'ye, "Seni gebertirim. Bir daha milletin çoluk çocuğuna mesaj atarsan seni gebertirim. Evini, adını, soyadını, her şeyini biliyorum. Bir daha adın bana gelirse, seni yerle bir ederim, erkek. Bingöl küçük bir yer değil mi?" diyerek dövmeye etmeye devam ettiği görülüyor.

EMNİYET MÜDÜRÜ OLAYI DOĞRULADI

Bingöl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, videodaki taciz iddiasıyla dövülen kişinin kimliğini doğrulayarak, olayın nerede gerçekleştiğinin ise, bilinmediğini söyledi. Şikayetçi olma durumuna göre adli soruşturmanın başlatılacağını ve konu hakkında araştırmanın sürdüğünü belirten Pamuk, tarafların bulunması halinde gerekli işlemlerin yapılacağı bilgisini verdi.

TACİZ ŞÜPHELİSİNİ DÖVÜP CEP TELEFONUYLA KAMERAYA ÇEKTİLER

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taciz şüphelisini dövüp cep telefonuyla kameraya çektiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN